4 Temmuz 2019

Altıntepe Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Teknoloji her geçen gün bizleri daha da etkisi altına almış durumda. Öyle ki artık her evde elektrikli ev eşyalarını görmek mümkün hale geldi. Bu elektrikli ev eşyaları bizlere bazen yardımcı olarak bazen de zamandan tasarruf etmemizi sağlayarak hizmet veriyor. Bizlerin bu konuda yapması gereken işler ise bu elektrikli ev eşyalarının bakımlarını zamanında yaptırmak oluyor. Fakat her eşyanın bir ömrü olduğu gibi elektrikli ev eşyalarının da bir ömrü var bizler de bu konuda sizlerin eşyalarınızın ömrünü artırmak ve teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için yardımcı oluyor ve cihazlarınızın arızalarını gideriyoruz. Altıntepe halkının teknik servis ihtiyaçlarını karşılamak için çıktığımız bu yolda bu zamana kadar birçok haneye hizmet sağladık. Altıntepe Demirdöküm Servisi olarak sizlerin evlerinize bulunan elektrikli ev eşyalarınızın bakımını veya tamirini üstlenerek yaşadığınız sıkıntılarda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Eğer sizlerde Altıntepe Demirdöküm Servisimizden faydalanmak istiyorsanız belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir cihazınız hakkında bilgi alabilir veya teknik servisimizi çağırabilirsiniz.

Altıntepe Demirdöküm Teknik Servisi 

Bizlere ulaşmak için belirtilen numaraları arayabilirsiniz. Ayrıca sizlere her daim ve her saat ulaşabilmek ve yardım edebilmek adına çağrı merkezleri hizmetimizi 7/24 tutuyoruz. Bu sayede saat kaç olursa olsun bizleri arayarak bilgi alabiliyorsunuz. Bizlere ulaştıktan sonra teknik servisimizden yararlanmak istediğiniz durumda sizlerin müsait olduğu belirli gün ve saatlerde ekibimiz ile sizlere misafir olarak cihazınızı onarıyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz evlerinize misafir olarak cihazınızı yerinde tamir ediyor. Böylece sizleri de cihazınızı taşımaktan ve servisimizde bekletmek zorunda bırakmıyoruz. Böylece müşterilerimize daha hızlı hizmet sunuyor ve güvenlerini kazanmış oluyoruz. Altıntepe Demirdöküm Servisi olarak bu güne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde Altıntepe halkının güvenini kazanmış olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. Demirdöküm markasına sahip kombi, klima gibi elektrikli ev eşyalarınızın sadece arızalarını gidermiyor ayrıca sizlere bakım imkanı da sunuyoruz. Markası ne olursa olsun kombi, klima vb. gibi yoğun kullanılan ev eşyalarının yılda bir bakımı yapılması gerekmektedir. Bizler bu görevi üstlenerek Altıntepe halkının tüm cihazlarını onarıyor ve yıllık bakımlarını yapıyoruz.

Neden Altıntepe Demirdöküm Servisi ? 

Bu zamana kadar Altıntepe halkına hizmet vererek onların güvenini kazanmış olmak ile birlikte her daim sizlere ulaşılabilir ve hızlı hizmet anlayışımız sayesinde servisimizi hep yukarılara taşıdık. Bundan sonra da yeni müşterilerimiz ile birlikte bu yolda devam ederek hizmetimizden herkesin yararlanmasını istiyoruz. Kendimize en çok da kaliteli ve güvenilir bir biçimde iş yaptığımız için güveniyoruz. Öyle ki alanında uzman olan Altıntepe Demirdöküm Servisi ekibimiz sizlerin ihtiyaç duyduğu arıza çözümlerinde yaptığı işlemlere tam 1 yıl garanti veriyor. Bu şekilde müşterilerimizi doğacak sıkıntılardan kurtarıyor ve teknik servis konusunda kararlılığımızı da göstermiş oluyoruz. Demirdöküm markalı elektrikli ev eşyalarınızdan şikayetçi iseniz belirtilen numaralar ile bizleri arayabilir ve sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu zamana kadar bu sektörde kendimizi ileriye taşımamızın yegane sebebi müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmet anlayışımızdır. Sadece arıza ve bakım yapmakla kalmayıp müşterilerimize yedek parça imkanı da sunarak cihazlarınızda ki sorunları en kısa zamanda çözüyoruz. Bu zamana kadar bizleri tercih eden ve tercih edecek olan tüm Altıntepe halkına teşekkürlerimizi iletiyoruz.