16 Ağustos 2019

Altıntepe Eca Servisi

ile regalservisim

Altıntepe semtinde ikamet eden Eca kombi kullanıcılarına servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Eca kombi onarımı için bizi hemen şimdi arayın. Servisimiz arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Eca kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik yardım alabilirsiniz.

Altıntepe Eca Kombi Servisi

Eca kombilerde en sık görülen arıza kış ayında peteklerin tamamının ısınmamasıdır. Bu sorunun temel sebebi petekler olarak görünse de asıl problem filtredir. Cihazın filtre temizliği yapıldıktan sonra sirkülasyon daha hızlı olacağı için peteklerin büyük bir bölümü ısınacaktır. Yine aynı şekilde en sık görülen arızalardan bir tanesi de sıcak suyun kullanımda iken suyun soğumasıdır. Bu arıza bakımsızlıktan veya ısı sensörünün özelliğini yitirmesinden kaynaklanır. Titiz bir kombi onarımı istiyorsanız Altıntepe şubemizi arayarak tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Şubemiz tüm kombi onarımlarına ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Altıntepe Eca servisi şubemizden dilediğiniz zaman servis talep edebilirsiniz. Haftanın 6 günü servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Fakat çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca sizden gelen servis taleplerine cevap veriyor.

Altıntepe Eca Kombi Servisi

Altıntepe Eca Kombi Bakımı

Altıntepe Eca Klima Servisi

Altıntepe Eca Klima Bakımı

Altıntepe Eca Klima Montaj

Altıntepe Eca Klima De-Montaj

Altıntepe Eca Kombi Bakımı

Kombi bakımı ile tüm sorunların önüne geçebilirsiniz. Kombi bakımında yapılan filtre temizliği, iyonizasyon ayarı, hava tankı ayarı ve yanma odası temizliği ile cihazın daha kısa sürede ateşlemesine yardımcı olabilirsiniz. Kombiler sağlığınız açısından da bakım görmesi gereken cihazlardır. Kaliteli ve titiz bir Eca kombi bakımı için Altıntepe Eca servisi şubemizi arayarak kombi bakım talebinde bulunabilirsiniz. Altıntepe ve civarında ikamet eden Eca kullanıcılarına aynı gün içinde geliyoruz.

Eca Klima Servisi

Eca klima kullanıcıları için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan, su akıtan, ses yapan tüm Eca klima modelleri için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Eski yeni tüm klimalar için servisimizden destek alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servislerden biri olarak sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Klima yer değişikliği veya ikinci el klimanın montajı için Altıntepe Eca servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.