24 Ekim 2019

Altıntepe İndesit Servisi

ile regalservisim

Altıntepe İndesit Servisi, konusunda uzman teknikerleri ile siz Altıntepe mahalle sakinlerine İndesit beyaz eşya servis hizmetleri veriyor. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm İndesit cihazlar için Altıntepe şubesini arayarak aynı gün içinde servis desteği alabilirsiniz. Şubemiz 10 yılı aşkın bir süredir Tevfik Sağlam caddesi üzerindeki şubesi ile sizlere teknik destek, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm İndesit çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak ve fırınlar için bizi arayabilirsiniz.

Ev Tipi İndesit Buzdolabı Tamiri

En çok satış yapan buzdolabı markalarından biri olan İndesit’in tüm no-frost ve derin dondurucu modellerini yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabı arızası ne olursa olsun kesinlikle taşımıyoruz ve onarımını yerinde yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, terleme yapan, sigorta attıran tüm İndesit buzdolabı modelleri onarımı için Altıntepe İndesit servisi hemen şimdi arayın. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm indesit buzdolabı tamir işlemlerini 1 yıl garantili olarak yerinde yapıyoruz. Titiz ve kusursuz bir onarım için doğru adrestesiniz.

İndesit Buzdolabı Terleme Yapıyor, Nedendir?

İndesit buzdolabı kullanıcılarının en çok şikayet ettiği arıza dolabın terleme yapmasıdır. Eğer İndesit buzdolabı kullanıyorsanız duvarlarında veya kahvaltılık bölümünün üst kısmında su damlacıkları oluşuyorsa bu bir arızadır ve servis çağırmanız gerekir. Terleme arızaları dolabın tam eritme yapamadığını gösterir. Zamanla bu arıza su akıtmaya, ileride ise alt bölmenin hiç soğutmamasına neden olacaktır. Arızanın bu kadar ilerlemeden çözülmesini istiyorsanız Altıntepe şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Altıntepe İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Altıntepe İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Altıntepe İndesit Kurutma Makinesi Servisi

Altıntepe İndesit Buzdolabı Servisi

Altıntepe İndesit Derin Dondurucu Servisi

İndesit Çamaşır Makinesi Tamir ve Kurulum

İndesit çamaşır makinenizle yaşadığınız tüm teknik sorunlar için bizi hemen arayın. Altıntepe indesit servisi olarak donanımlı servis araçlarımız ile İndesit çamaşır makinesi modelleri için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, sallanan, ses yapan ve su akıtan tüm İndesit çamaşır makinesi modelleri için bizden teknik destek alabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski İndesit servis firmalarından biridir ve sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor. İndesit çamaşır makinelerinin en sık çıkarttığı arıza cihazın tüm ışıklarının yanıp sönmesidir. Eğer İndesit çamaşır makinenize program verdikten sonra tüm ışıklar yanıp sönüyor ise cihazın kartı arızalı demektir. Nadiren de olsa prostat arızası da çıkabilir. Bunun net bir şekilde teşhisi için Altıntepe şubemizden servis talep edebilirsiniz.