24 Haziran 2019

Altıntepe Klima Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Klima Servisi

İşyerleri ve evlerde her daim kullanıma ihtiyaç duyulan klimalar günümüzde kullanıcı sayısı olarak ciddi artış göstermektedir. Özellikle ülkemizde sıcak iklimin hüküm sürdüğü illerimizde evlerin ve işyerlerinizin vazgeçilmesi konumundadır. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre sınıflandırılan klimalar bu alanda devrim niteliğinde değişimler de göstermiş durumdadır. Tüm bu gelişmelerin neticesinde iklimlendirme cihazları klimalar tüketici hizmetine sunulmuş olmaktadır. Yaşamı kolaylaştırmaya yönelik olan cihazların kullanımı hayatımızda birçok konforu da beraberinde getirmektedir.

Servisimiz Hakkında

Altıntepe klima servisi müşterilerine güler yüzlü hizmet ile sizlerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap vermek için çalışmaktadır. Uzman ekip tarafından sorun oluşan cihazlarınıza bulunduğunuz adresinizde hizmet vermektedir. Teknik servisimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Servisimizi arayarak oluşturacağınız kayıt neticesinde talebinize en azami sürede cevap vermekteyiz. Yerinde destek aşamasında siz değerli müşterilerimiz konunun en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilmektedir. Bunlar arasında cihaz kullanımı, garanti şartları, montaj aşamaları beraber fikir alışverişi ile karşılıklı olarak yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ilerleyen süreçte zor durumda kalmamanız adına cihazınızın garanti şartları, garanti şartları dışında halan kullanım halleri gibi konularda servisimiz tarafından tüketiciyi koruyucu bilgiler her daim sizlerle paylaşılmaktadır. Bunların dışında kullanıma başlanılan cihazların periyodik bakımları da takip edilmesi konular arasında yer almaktadır. Sürekli değişen teknoloji ye ayak uydurarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmakta ve siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet anlayışı içerinde olmak istemekteyiz.

Servis Kurulum

Altıntepe klima servisimizde Satın almış olduğunuz ya da kullanmakta olduğunuz cihazların kurulum aşaması belirli aşamaları da beraberinde getirmektedir. Satın alınan cihazın öncelikli olarak kesinlikle yetkili servis tarafından kurulumunun tamamlanması gerekmektedir. Kurulumu tamamlanan cihaz servis kontrolünde çalıştırılıp denemesi yapılır. Bu süreçte servis tarafından herhangi bir sıkıntı tespit edildiği durumlarda cihazın yenisi ile değişim hakkınız bulunmaktadır. Dolayısıyla bahsetmiş olduğumuz bu sürece yetkili servis dışında herhangi bir müdahale olduğu durumlarda cihazınız otomatikman garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Yetkili servisin sizlere göstermiş olduğu hassas bir konu olan bu tutumun sizler tarafından da dikkate alınmasını önemle rica ederiz.