4 Aralık 2019

Altıntepe Samsung Servisi

ile regalservisim

Gelişen beyaz eşya sektörü ile birlikte teknik servis hizmetleri de her alanda gelişmeye başladı. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyalar, tüm ev kadınlarının iş yükünü yarı yarına indirmektedir. Beyaz eşyaların bir gün bile hayatımızda olmaması ev hanımlarının içinden çıkılması zor bir duruma sokacaktır.

Evinizde bulunan tüm beyaz eşya, kombi, klima gibi hayatı önem taşıyan eşyaların bozulması durumunda size en kısa sürede servis hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınız için bakım montaj ve yerine onarım hizmetlerini 1 yıl garantili olarak firmamızdan alabilirsiniz. Altıntepe Samsung Servisi olarak size aynı gün içinde servis hizmetleri sunuyoruz.

Altıntepe Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Samsung çamaşır makinenizi gün içinde tekrar kullanabilmek ister misiniz? Samsung beyaz eşya tamiri konusunda uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken Altıntepe Samsung servisi arayarak iletişim bilgilerinizi bırakmak. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir ve geç saatlere kadar servis desteği sunuyor. Samsung çamaşır makineniz hata kodu veriyor ise bizleri arayarak hata kodları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Altıntepe Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Altıntepe Samsung Buzdolabı Servisi
Altıntepe Samsung Televizyon Servisi
Altıntepe Samsung Cep Telefonu Servisi
Altıntepe Samsung Elektrik Süpürgesi Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti

Beyaz eşyalar evlerimizde bulunan en büyük yardımcılarımızdır. Her hangi bir beyaz eşyanın bozulması tüm işlerinizin aksaması anlamına gelir ve aynı zamanda bütçenizi olumsuz olarak etkiler. Evinizde bulunan herhangi bir elektronik eşyanın bozulması durumunda servisimiz ile irtibata geçerek yardım talep edebilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimiz, yaptığı incelemeler doğrultusunda size en uygun tamir planı çıkartarak gerekli müdahaleyi yapacaktır. İşinde profesyonel elemanlarımız sizin için her daim hizmete en uygun fiyatları ile hazırdır.

Hızlı Teknik Servis

Beyaz eşyalarınız bazen bozulduğu gibi bazı zamanlarda tam olarak işlevini yerine getirmez. Bu gibi durumlarda arızanın büyümemesi için mutlaka önlem almanız gerekir. Çağıracağınız teknik servis arızanın hemen büyümemesi ve hemen müdahale açısından önemlidir. Çok küçük bir arıza geç müdahale ile daha büyük bir arızaya dönüşerek size daha çok masraf çıkarabilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren servisimiz, her konuda size en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir teknik servistir. Altıntepe civarında hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz gönül rahatlığı ile bizi tercih ederek tüm arızaları ortadan kaldırabilir.

Hizmet Alabileceğiniz Ürünler

Evinizde bulunan tüm kombi, çamaşır makinesi, fırın, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi Samsung marka ürünlerin bakım, onarım, arıza gibi durumlarında bizimle hemen iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bizi arayarak garantili ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden aynı gün hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.