1 Ocak 2020

Altunizade Beko Servisi

ile regalservisim

Altunizade Beko Servisi

Beyaz eşya her evin olmazsa olmazıdır. Çok kapsamlı olan beyaz eşyalar evlerin ihtiyacına göre belirlenir. Özellikle kadınların çalışma hayatına girmesi ile birlikte beyaz eşyalara olan talep ve ihtiyaç daha da artmıştır. Çünkü gün içerisinde evde olmayan kadın akşam eve geldiğinde aynı anda ve kısa sürede birçok işi yapması gerekir. Bu nedenle de beyaz eşyaların önemi her geçen gün daha da artmıştır. Firmamız evinizde bulanan her türlü Beko marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım çalışmalarını özenle yapar.

Beyaz Eşya Tamiri

Altunizade Beko servisi olarak ister çamaşır makinesi, ister buzdolabı, ,isterseniz de bulaşık makinesi olsun tüm Beko marka beyaz eşyalarınız firmamız ile güvencededir. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile beyaz eşyalarınızı adeta ilk günkü çalışma gücüne kavuşturur. Sizde güvenilir ve kaliteli hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizimle görüşebilirsiniz. Firmamızın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayarak cihazlarınızın arıza tespitini sağlayabilirsiniz. Akabinde tamir için şubemize getirebilirsiniz.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmeti

Beyaz eşyaların uzun yıllar kullanımına ya da amacına uygun olmayan kullanımına bağlı olarak arızalar oluşabilir. Bu durumda endişe etmenize gerek yok Altunizade Beko servisi firmamız sizlere bir telefon kadar uzaktır. Firmamız arıza tespitinden sonra tamiri mümkün olmayan cihazlarınızın yeden parçalarını birebir orjinal parçası ile değiştirir. Ancak değişim için öncelikle müşterilerinin onayı alınır. Akabinde işleme başlanır. Firmamızda yapılan her işlem kayıt altına alınır. Garantili hizmetin tek adresi olan firmamıza uğramadan Beko marka eşyalarınızın onarımına karar vermeyiniz.

Firmamızda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Altunizade Beko servisi firmamız Beko marka tüm cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini özenle yapar. Firmamızda tamirleri yapılan cihazların başında;

  1. Buzdolabı
  2. Çamaşır makinesi
  3. Bulaşık makinesi
  4. Fırın gelir

Sizde evlerinizin olmazsa olmazı olan beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımının garantili bir firma tarafından yapılmasını istiyorsanız firmamızı arayınız.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri

Firmamızda verilen tüm hizmetler makul şartlar altında olur. Bu nedenle piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçmelisiniz.