14 Kasım 2019

Altunizade İndesit Servisi

ile regalservisim

Altunizade İndesit Servisi

Her teknolojik ev eşyası bozulmaya ya da hasar görmeye adaydır. Günümüz teknolojileriyle yapılan her ev eşyası artık çok hassas ve narin yapıda olduğundan bozulması da bir o kadar kolay olabiliyor. Özellikle beyaz eşya seçerken dikkat edilmesi gereken nokta dayanıklılığının yüksek derecede olmasıdır. Fakat bu durum her alete göre değiştiğinden, aynı marka aynı üretim eşya karakteri dahi bir diğerine göre farklı olabiliyor.

En büyük problemlerden birisi ani elektrik kesintilerinde oluşan kısa devre problemlerdir. Bu problemler genellikle klimalarda oldukça görülmektedir. Böyle bir durumda Altunizade İndesit servisi olanfirmamız devreye girerek oluşan problemleri halletme açısından hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır.

Güvenilir Çalışma Personeli

Firmamızın çalışma personeli bakım, onarım ve montajlama konusunda bilgilerini titiz çalışmayla güçlendirerek doğru şekilde hizmetlerini vermektedir. Bu işte almış oldukları eğitim ve kazanmış oldukları tecrübeyle birlikte tamir, montaj veya bakım her neyse, evinizin kıymetli olan tüm mekanik aletlerini daha uzun ömürlü çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Her Gün Destek Sunuyoruz

Siz değerli müşterilerimiz Altunizade İndesit servisi için haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Firmamız Altunizade ve çevre bölgeler adına 7 gün tamir, bakım ve montaj desteği sunmaktadır. Çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaşarak problemlerinizi danışabilirsiniz.

Temiz Çalışma Prensibi

Prensiplerimizden en önemli olanı temiz çalışma ortaya çıkarmaktır.

Bu durumu bir kural bilip hareket ederek güvenilirliğimizi ve doğru adımlarımızı her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için atıyoruz.

  • Kombileriniz.
  • Klimalarınız.
  • Buzdolaplarınız.
  • Diğer türden beyaz eşyalarınız.

Bizlerin temiz ve bilinçli şekilde onarım, bakım ve montajlama doğrultusunda eşyalarınızın daha fazla kullanım ömrünün arttırmasına yardımcı oluyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Unutmayın ki Altunizade İndesit servisi sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti için hizmetini vermektedir. Her ne zaman olursa olsun sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, haftanın tam 7 günü sizlerin taleplerini kabul etmektedir. Tamir işleminde kullandığımız doğru ve profesyonel aletlerle en kısa zamanda sizleri eşyalarınızla buluşturuyoruz. Özellikle bakım hizmetinde itinalı ve pür dikkatli şekilde odaklanarak uygulama sağlayarak oluşmuş olan problemi en kısa sürede anladıktan sonra onarma işlemini en iyi şekilde tamamlıyoruz.