29 Eylül 2020

Altunizade Siemens Servisi

ile regalservisim

Altunizade Siemens servisi, Üsküdar ilçesinde ikamet eden Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde Siemens beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm modellerin tamiri, bakımı ve kurulumu için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm modellerin onarımlarını yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahiptir. Profesyonel teknisyenlerimizden gün içinde onarım desteği almak için hemen arayın.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın “musluk işareti” vermesidir. Eğer bulaşık makinenizin panosundaki musluk işareti yanıyorsa cihazınız su alamıyor veya suyunu boşaltamıyor demektir. Bu durumda yapmanız gereken Altunizade Siemens servisi arayarak teknik destek talebinde bulunmaktır. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm bulaşık makinesi arızalarını yerinde gideriyoruz. Eski yeni tüm modeller için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise vakit kaybetmeden bizi hemen arayın. Buzdolabı tamirinde tecrübeli, işinin ehli teknisyenlerimiz ile arızası ne olursa olsun dolabınızı gün içinde tamir ediyor ve çalışır hale getiriyoruz. Altunizade Siemens servisi olarak Siemens markasına ait tüm modellerin onarımlarını en hızlı şekilde yapıyoruz. Titiz ve ekonomik buzdolabı tamiri için doğru adrestesiniz.