29 Mart 2019

Atalar Klima Servisi

ile regalservisim

Kartal / Atalar semtinde ikamet eden klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunuyoruz. 1 yıl garantili klima tamiri için Atalar klima servisi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz marka bağımsız tüm split tip klimalar için teknik destek veriyor. Kaliteli ve titiz bir klima tamiri için Atalar şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Servisimiz klima onarımının yanı sıra klima bakım hizmetleri de sunuyor. Klima bakımı yaz kış kullananların yılda 2 defa yaptırması gereken bir işlemdir. Klima bakımı sayesinde klimada oluşan bakterilerden 2 saat içinde kurtulmuş olursunuz. Eğer beklemiş klimayı çalıştırır ve aynı ortamda bulunursanız havaya karışan ölü bakterilerin mikrobundan hasta olursunuz. Özellikle iş yerlerinde klima bakımı çok önemlidir. Toplu alanlarda bakteri yayılımı daha hızlı olur. Ayrıca iş yerlerinde filtre ve petek temizliği aylık olarak yapılmalıdır.

Klimanızı emin ellerde tamir ettirmek ve bakım yaptırmak için Atalar klima servisi şimdi arayın. Servisimiz haftanın 6 günü teknik servis hizmeti vermektedir. Fakat siz bizlere 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz.