23 Mart 2020

Atalar Siemens Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşyalar, evlerde önemli görevleri yerine getirirler. Bu eşyalar hem kritik görevleri hem de fiyatları sebebiyle diğer tüm eşyalardan daha fazla öne çıkmaktadır. Dünya genelinde en fazla beğenilen beyaz eşya markalarından biri olan Siemens ülkemizde de çokça tercih edilmektedir. Bu noktada firmamız, Atalar Siemens servisi konusunda güvenilir hizmetiyle öne çıkmayı başarıyor. Uzun yılların tecrübesine sahip olan firmamız, yetkin personellerle faaliyet gösteriyor. Hizmet kalitemiz, bize olumlu referans olarak geri dönüyor.

Siemens Servisi Hizmetimiz

Firmamız, farklı tip ve farklı modeldeki tüm beyaz eşyalar için hizmet vermektedir.

  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Buzdolabı

Bizler, beyaz eşyaların gerekli bakımları için güvenilir ve garantili hizmetimiz sebebiyle sektörde aranılan firma durumundayız.

Kaliteli Siemens Servisi

Müşterilerimiz, tüm beyaz eşyaları için bizlere güveniyor. Bizler de onların güvenini boşa çıkarmamak adına çalışıyoruz. Uzman personelimiz, adrese ulaştığında cihazın kontrolünü yapıyor.

Cihazda bir sorun tespit ederse, bunun tamirini, gerçekleştiriyor. Bazı durumlarda, ufak arızaların tamir edilmemesi, ileride cihazın çalışamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle, firmamız, beyaz eşyalardaki en ufak sorunları dahi, ciddiye alarak ilgilenmekte ve çözüm sunmaktadır.

Cihazda ciddi bir arıza varsa ve bir parçasının değişmesi gerekiyorsa, orijinal parça kullanarak tamiri yapıyoruz.

Hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik servis hizmeti sunuyoruz. Bu ise, firmamızın pek çok müşterimizin tercihi olmasını sağlıyor.

Atalar Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi hemen arayın. Siemens marka tüm buzdolabı modellerinin sorunlarını yerinde gideriyoruz. Kaliteli ve titiz işçiliğimiz ile yaşadığınız tüm buzdolabı arızalarına kesin ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Siemens buzdolabı kullanıcılarının en çok şikayet ettiği arızalardan bir tanesi cihazın buzdolabı kısmının az soğutması ve su akıtmasıdır. Bu arıza ile karşılaştığınız zaman Atalar Siemens servisi arayarak aynı gün içinde bu sorundan kurtulabilirsiniz.