27 Temmuz 2019

Ataşehir Buderus Servisi

ile regalservisim

Ataşehir ilçesinde ikamet eden Buderus kullanıcılarına kombi servis hizmeti veriyoruz. Arızalı Buderus kombileriniz için Ataşehir Buderus servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Servisimiz tarafından değişimi yapılan tüm Buderus kombi yedek parçalarına 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Buderus kombi servisi için bizi şimdi arayın.

Onarımlar Yerinde mi Yapılıyor?

Evet. Kombi arızalarının tümü yerinde yapılıyor. Çok eski model kombilerin revizyonunu yapmak için atölyeye alıyoruz. Bu işlem ile kombiniz baştan sona yenileniyor. Bunun dışındaki tüm arızalar ve parça değişimleri yerinde yapılır. İşlem bitiminde cihaz denenir ve size sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Onarım bittikten sonra cihaza garanti formu düzenlenir ve değişen parçalara 1 sene garanti verilir. Garanti formunuzu kaybememeniz gerekiyor. Cihaz olur da tekrar bozulursa bu form ile bizden tekrar servis talep ederek aynı parçanın garantiden değişmesini sağlayabilirsiniz. Garantili Buderus servisi için Ataşehir Buderus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Aynı Gün İçinde Geliyor musunuz?

Servisimiz Ataşehir ilçesi sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyor. Aynı gün içinde onarım yapıyoruz. Arızalı kombinizin aynı gün içinde tamir edilmesi için sizin yapmanız gereken bizi aradığınızda kombinin modelini belirtmek. Modelini bilirsek arıza için olası parçaları yanımıza alırız bu sayede cihazı yerinde tamir edebiliriz. Hızlı çözüm için doğru adrestesiniz. Aynı gün içinde Buderus kombi servisi için bizi hemen arayın.

Ataşehir Buderus Klima Servisi

İnverter klima modelleri ile en çok tercih edilen klimaların başında gelen Buderus klimalar için 1 yıl garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Buderus klima modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Firmamız klima onarımlarını da yerinde yapmaktadır. Buderus klimanıza periyodik olarak bakım yaptırmalısınız. Periyodik bakım ile klimanızın ömrünü uzatır ve cihazın yaydığı bakteri, kötü koku gibi zararlı şeylerden kurtulursunuz. Profesyonel olarak klima servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Buderus klimanızın yer değişikliği için Ataşehir şubemizden istediğiniz zaman servis desteği alabilirsiniz.