24 Mart 2019

Ataşehir Ferroli Servisi

ile regalservisim

Ataşehir ilçesinde ikamet eden Ferroli kombi kullanıcılarına kombi servis ve kombi bakım hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Ferroli kombi servis hizmeti almak isteyen Ferroli kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak teknik servis talebinde bulunabilirler. Arızalı tüm Ferroli kombiler için yerinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel ve ekonomik kombi tamiri için Ataşehir Ferroli servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Aynı Gün Ferroli Servisi

Ataşehir şubemiz konusunda uzman kadrosu ve donanımlı servis araçları ile Ferroli kullanıcılarına yerinde çözüm üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, ısınma yapmayan tüm Ferroli kombileri yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ateşleme problemi olan tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Eğer kombiniz sıcak su vermiyorsa bunun bir çok nedeni olabilir. Özellikle Ferroli kombilerde bu sorun ile karşılaşıyorsanız sensör ve sayaç kontrolü yapılmalıdır. Ferroli kombiniz ne kadar eski olursa olsun Ataşehir Ferroli servisi olarak arızaları yerinde çözecek ekipmana sahibiz.

1 yıl garantili Ferroli tamiri

Servis olarak uzman kadromuz ile yaptığımız işin arkasındayız. Onarımını yaptığımız tüm Ferroli kombi modellerine 1 sene garanti veriyoruz. Parça değişimi ve onarımlar tam 1 sene garantilidir. Garantili Ferroli kombi servisi için Ataşehir Ferroli servisi arayarak kesin çözüme kavuşabilirsiniz.

Servisi Ara, 0216 527 62 72

Ataşehir Ferroli servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 6 günü teknik servis hizmeti veriyoruz. Çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet veriyor. Bu yüzden Ferroli kombi arızalarında bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ferroli Klima Servisi

Klima tamirinde uzman ekibimiz Ferroli klima kullanıcılarına tamir ve bakım hizmeti sunuyor. Kaliteli bir klima tamiri için Ataşehir Ferroli Servisi şimdi arayın.