16 Eylül 2019

Ataşehir İndesit Servisi

ile regalservisim

Ataşehir ilçesinde ikamet eden İndesit kullanıcıları için beyaz eşya servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili indesit beyaz eşya servisi için bizi şimdi arayın. Firmamız tüm İndesit cihazları için onarım desteği veriyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamiri için Ataşehir indesit servisi hemen arayın. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlere destek veriyor. Nöbetçi servis ekiplerimiz ile tüm gün servis hizmetleri sunuyoruz. Saat kaç olursa olsun bizi hemen arayın.

Ataşehir İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde tamir edelim. Evet yanlış okumadınız buzdolabınızın arızası ne olursa olsun aynı gün içinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, az soğutan, ses yapan, su akıtan tüm İndesit buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Bizi buzdolabınızda sorun olduğu zaman hemen arayın. Saate bakmadan arayabileceğiniz tek teknik servis olarak sizlere kusursuz ve pratik çözümler sunuyoruz. Buzdolabı servis araçlarımız ile tüm modellerin yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Bu sayede problem ne olursa olsun yerinde tek seferde çözüyoruz.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Ses mi yapıyor? Su mu akıtıyor? Sallanıyor mu? Tüm sorunlarınızı aynı gün içinde çözüyoruz. Bizi arızalı veya montajı gereken İndesit çamaşır makinesi için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ataşehir indesit servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazınız ne kadar eski olursa olsun tüm teknik sorunlarına pratik ve uygun fiyata çözüm üretiyoruz. Arızalı İndesit çamaşır makinenizi tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın.