2 Temmuz 2019

Ataşehir Klima Servisi

ile regalservisim

Ataşehir klima servisimiz siz değerli müşterilerimize daha güzel bir hizmet vermek için servis ağını her geçen gün genişlemektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar olan zamanda Ataşehir klima servisimiz müşteri talepleri ile yakından ilgilenmekte ve güler yüzlü hizmet anlayışımızı sizlerden esirgememekteyiz. Gelen çağrı talepleri uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede sonuca yönelik olarak değerlendirilmekte ve siz değerli müşterilerimize en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Çağrı neticesinde ekibimiz tarafından yapılmış olan kontroller tüm ayrıntılarına kadar sizler le paylaşılmaktadır. Öncelikli esasın güven olduğunun bilincinde olan Ataşehir klima servisimiz sizlere de bu güveni yıllardan beni sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

Ataşehir Klima Servis Ekimiz

Şirket bünyemizde bulunan uzman ekibimiz kurulum desteği ve montaj hizmetinin yanında cihaz onarımlarını da eksiksiz olarak yapmakla yükümlüdür. Özellikle yaz ayların da klima montaj ya da arıza kayıtlarının oluşmasından dolayı zamanımızı etkin kullanmak adına servis ağımızda yeterli personel sayısı ile hizmet vermekte olup, kullanıcıların en kısa sürede oluşan sorunlarının çözümünü amaçlamaktadır. Klima kullanımı neticesinde oluşan arızalarda Ataşehir klima servisi cihaz onarımlarında kesinlikle ekonomik çözümleri amacını benimsemesine rağmen özellikle gerekli olan parça değişimlerinde garantili parça kullanımı yapmaktadır. Garanti süresi biten cihazlarınızın tamir ve bakımı da yine uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup bitirilen işlerde cihaz için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ataşehir Klima Servis Yerinde Onarım

Kullanıcıların almış olduğu yeni klima cihazlarının kurulum aşamasında da yer alan servisimiz cihaz kurulumunu yerinde yaptıktan sonra kullanıcıya özel açıklamaları da yapmakla yükümlüdür. Kullanıcılara verilen her bilginiz altın değer içeriyor olması da işimizin birer parçasıdır. Klima cihazı kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda da detaylı bilgi veren uzman ekibimiz öncelikli olarak güven ortamını sağlamaya çalışmaktadır. Yine aynı şekilde kurulumu biten ve ekibimiz tarafında denemesi yapılan klimaların garanti süreci ana üreticisi tarafından başlamış olmaktadır. Garanti süresinde oluşabilecek herhangi bir arızada tarafımızdan yapılmış olan kontrollerin öncelikli olarak kullanıcıyı koruma amaçlı olması gerektiği bilincindeyiz. Kullanıcıya cihaz ile ilgili verilen bilgilerin yanında garanti kapsamının dışına çıkabilecek durumları da tüm detayı ile anlatmamızda ileride yaşanabilecek olası problemlere karşı tedbir amacı içermektedir.