26 Aralık 2018

Ataşehir Protherm Servisi

ile regalservisim

Ataşehir Protherm Servisi

Protherm kombi kullanıcılarına tamir ve yıllık bakım hizmetleri sunan Ataşehir protherm servisi, tüm ilçe geneline aynı gün içinde geliyor. Kaliteli ve 1 yıl garantili Protherm kombi tamir hizmeti için Ataşehir şubemizi şimdi arayın. Eski yeni tüm kombi modelleri için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en modern kombi tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. Yerinde ve garantili kombi tamiri için Ataşehir şubemizi şimdi arayın.

Protherm kombi modelleri için periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz. Servisimiz eski yeni tüm kombi modelleri için hava tankı ayarı, filtre temizliği, fan temizliği, pompa temizliği, filtre değişimi, petek hava ayarı hizmetleri veriyor. Kombinizin daha randımanlı ve sorunsuz çalışması için Ataşehir Protherm servis şubemiz aynı gün içinde ve yerinde onarım yapıyor. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Protherm kombilere 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan cihazlara servis önceliği veriyoruz. Titiz bir kombi bakım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz diledikleri zaman bizi arayarak servis kaydı bırakabilirler.

Protherm kombilerde özellikle kış aylarında en sık görülen arıza bar göstergesinin yükselmesidir. Bunun en büyük sebebi kombinin bakımsız bir şekilde çalıştırılmasıdır. Bar yükseldiğinde cihaz kendini korumaya alır ve arızaya geçer. Bu durumda art niyetli servislerin tuzağına düşmeden bizi arayarak kaliteli bir bakım ile ekonomik fiyatlara kombinizi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Titiz bir kombi bakım ve kombi tamir hizmeti için Ataşehir Protherm servis doğru adrestir.

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, ses yapan, su akıtan tüm Protherm kombilerin tamiri ve bakımı için bizi şimdi arayın. Protherm kombinizin arızası ne olursa olsun yerinde tamirini yapıyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm kombilere 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Servisimiz tarafından bakımı yapılan kombilerin, kombi bakım zamanları servisimiz tarafından takip edilir ve size bakım zamanı bilgi mesajı gönderilir.