7 Aralık 2019

Aydınevler Altus Servisi

ile regalservisim

Aydınevler Altus Servisi

Aydınevler Altus servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Altus beyaz eşya kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde ve garantili olarak yapmaktadır. Kusursuz onarım için doğru adrestesiniz.

Altus cihazlar için teknik servis alanında görev yapan firmamız 7 gün 24 saat aktif olup tamamen müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Aydınevler altus servisi için hemen iletişime geçerek onarım yapılması gereken beyaz eşyalarınız için erişim sağlayabilirsiniz. Altus servis olarak her türlü beyaz eşya, klima ve kombi tamir ve montajı profesyonel şekilde yapılabilmektedir. Altus servis olarak hizmetlerimiz belli standartlar çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Aydınevler’de bozulan her türlü beyaz eşya ve kombilerin bakımı tarafımızca en iyi şekilde yapılmaktadır.

Altus Beyaz Eşya Servisi

Aydınevler servisimiz Altus markasına ait aşağıdaki beyaz eşya cihazlarının her biri için yerinde ve garantili servis hizmeti vermektedir.

  • Altus çamaşır makinesi servisi
  • Altus bulaşık makinesi servisi
  • Altus buzdolabı servisi
  • Altus fırın servisi
  • Altus ocak servisi

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus marka çamaşır makinenizi yerinde tamir ettirmek istiyorsanız Aydınevler Altus servisi hemen arayın. Servisimiz çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, suyunu almayan veya boşaltmayan tüm Altus çamaşır makineleri için yerinde servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için hemen arayın.

Beyaz Eşyaların Tamirinde Büyük Olanaklar

Aydınevler semtinde yer alan şubemiz her zaman sizlere destek için vardır. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarımız sayesinde bütçenizi düşünmekteyiz. Altus marka tüm beyaz eşyaların gerekli bakımları en uygun şekilde yapılarak tekrar sizlere sunulmaktadır. Klimaların periyodik bakımları özenle yapılmaktadır. Aydınevler’de bozulan her türlü beyaz eşyaların onarımı uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Altus servisi olarak görev yapan ekibimiz her konuda size yardımcı olmaktayız. Tüm markalar ve Altus’a ait servis hizmeti sizler için sunulmaktadır.

Bakım ve Onarımda İndirimli Fiyatlar

Beyaz eşyaların içinde en fazla tercih edilen bakım alanı kombilerdir. Kışa girerken kombileirn bakım ve montajı için uzman ekibimiz her zaman hazırdır. Profesyonel açıdan en büyük destekçiniz olarak yanınızdayız. Tüm beyaz eşya gruplarına yaptığımız bakım ve onarım 1 yıl garantilidir. İstanbul’un birçok semtinde yer alan şubelerimiz özel avantajlarıyla yanınızda olacaktır. Kombi ve klimaların bakım ve tamirinde bizi tercih etmeniz en mantıklı karar olacaktır. Yılların vermiş olduğu deneyimler bu konuda sizin yanınızda olmayı hedefliyoruz.

Altus Marka Cihazlarda Tamir Süreci

İstanbul’da Altus Marka tüm elektronik cihazların gerekli olan bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Markaların tümü için bize ulaşarak detayları öğrenin. İstanbul genelinde aktif kullanılan beyaz eşyaların tamiri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Online sayfamızdan iletişim bilgilerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız bu konuda sizin yanınızda olarak varlığını hissettirmektedir. Aydınevler semti genelinde montaj, bakım ve tamir en özel şekilde yapılmaktadır. Bize ulaşarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Her bozulan cihazda bizim desteğimiz olsun.