12 Ağustos 2019

Aydınevler Bosch Servisi

ile regalservisim

Aydınevler Bosch servisi, Maltepe ilçesinde ikame eden Bosch kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm Bosch beyaz eşya, kombi, klima modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız şimdi arayın.

15 Kasım 1886’da Almanya da kurulan Bosch, Türkiye de ilk kez 1910 yılında bir temsilcilikle faaliyetlerine başlamış ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa da kurmuştur. Oldukça geniş çalışma kadrosuna sahip olan, gerek Türkiye ve gerek yurt dışı olmak üzere bütün dünyada geçmişten bugüne kadar güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi başaran ve halen daha kendini geliştirme amacıyla ilerleyen köklü bir firmadır. Yenilikçi ve fayda sağlama amacı güden bu firmanın Türkiye’nin dört bir yanında bulunan birçok şubesi mevcuttur. Ürettiği teknolojik aletlerle alakalı çıkabilecek problemde ise Bosch, tam anlamıyla uzman bir teknik servis sağlayan nadide firmalardan biridir. İstanbul’un Aydınevler semtinde bulunan Aydınevler Bosch Servisi, firmasının ilkelerine ve çalışma prensiplerine bağlı en hızlı çözüm üreten, müşteri memnuniyetine özen gösteren teknik servistir. Her elektronik eşyasının arkasında duran Aydınevler Bosch Servisi orijinal parça değişimleri, arıza onarımları gibi daha birçok alanda hizmet vermektedir. Elektronik eşyalarınızın kısalan ömrünü uzatmak için başvurmanız gereken tek adres Aydınevler Bosch Servisidir.

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Eski yeni tüm Bosch buzdolabı modelleri için Bosch buzdolabı tamir hizmetleri veriyoruz. Arızası veya modeli ne olursa olsun Bosch buzdolabınızı gün içinde tamir edebiliriz. İçindeki yiyecekler bozulmadan kısa bir sürede tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Bosch buzdolabı modellerinin tamamı için orijinal yedek parçalara sahibiz. Git gel yapmadan tek seferde tüm Bosch buzdolabı modelleri için onarım desteği verebiliyoruz.

Bosch servisi olarak buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu durumda ilk olarak rezistans, sensör ve sigorta ölçümü yaparız. Hangi parça arızalı ise yerinde değişim yapar ve dolabınızı tekrar çalışır hale getiririz. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmadan dolabınız tekrar aktif hale gelmiş olur. Uygun fiyata Bosch buzdolabı tamiri için Aydınevler Bosch servisi hemen arayın.

Nasıl bir Yol İzliyoruz?

Öncelikle Çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabileceğiniz canlı bir destek hattımız var bizimle bu şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Aydınevler Bosch Servisi çıkan arızaların nedenini anlamak için size arızalar hakkında soru sormakta ve ona göre bir çözüm yolu üretmektedir. Çünkü bazen arıza olarak adlandırdığımız şeyler teknik ekibimiz olmadan da çözülebilecek kadar basit olabiliyor bu nedenle ihtiyacı olan herkese düzgün ve dikkatli bir hizmet verebilmek için önce uzaktan çözüm yolları üretmeyi deneyip daha sonra arıza çözülmüyorsa teknik ekibimizi yola çıkarıyoruz böylelikle iki tarafında zamandan tasarruf edebilmesini sağlıyoruz. Elektronik cihazınızın türüne göre değişen uzman ekiplerimiz sayesinde eşyalarınızın onarımını sağlamak gelişen teknolojimiz sayesinde gittikçe kolaylaşmıştır. Aydınevler Bosch Servisi gelmeden önce sizi bilgilendiriyor ve evde olmanız durumunda arızanın sebebini anlayıp ve arızanın onarma sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Doğru bir teknik servis profesyonel bir ekip çalışmasına bağlıdır. Bu yüzden güvenilir adres Aydınevler  Bosch Servisidir. Ayrıca faaliyet göstermiş olduğumuz ilçelerin arasında en çok tavsiye edilen beyaz eşya servislerinden biriyiz.

Uzman Kadro Kesin Çözüm

Günümüzde tecrübeli olmadığı halde piyasanın çok altında teknik servis adı altında insanları kandırmaya çalışan birçok şirket bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan yanıltıcı tarzda reklamlar ile insanların ilgisini çekip insanları yanlış yöne doğru yönlendiriyor. Ulaşabileceğiniz en güvenilir teknik servis hizmeti beyaz eşyalarınızı aldığınız bayiliğin faturanızda yazan iletişim numarasıyla sağlanabilmektedir. Bu yüzden garantisi geçmiş ya da geçmemiş elektronik cihazları ne olduğu belirsiz yerlerde ömrünü uzatma vaadiyle sizden para alan insanlara itibar etmeyin ve unutmayın ki ömrünü uzatmak istediğiniz arızalı elektronik veya beyaz eşyanızın bu şekilde daha fazla masraf çıkarabileceği de yüksek ihtimalli bir sonuç. Sizin ihtiyacınız olan şey eşyalarınızın eski sağlığına kavuşması ve doğru hizmeti Aydınevler Bosch Servisi sağlamakta. Bizim ihtiyacımız olan şey ise sizi memnun edebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz görüşlerinizi dikkate alarak ilerlemek. Bırakın sizin yerinize evinizde ki eşyaların sorunlarını biz çözelim tek yapmanız gereken bize güvenmek. Alışkanlıklarınızdan vazgeçmek zorunda olmadığınızı izin verin size gösterelim.