24 Kasım 2019

Aydınevler İndesit Servisi

ile regalservisim

Aydınevler İndesit Servisi

Satın aldığınız elektronik malzemelerin, her ne kadar iyi ve orjinal dahi olsa bazen bozulduğunu, bakıma ihtiyaç duyduğunu hepimiz biliyoruz. Ve doğan olarak servise gönderiyoruz, acaba gönderdiğimiz servis doğrumu? Veya daha bozuk bir şekilde mi geri geliyor?

Biz bakım ve onarım servisi olarak aldığımız ürünleri, müşterilerimize teslim ettiğimizde kesin bir memnuniyetle sanki tekrar yeni aldık, diye düşünüyorlar. Aydınevler indesit servisi olarak biz bunu müşterilerimize söyletmeyi başardık.

Aydınevler indesit servisi olarak başarılarımızı, tamamen uzman kadromuzla, doğru zaman doğru işlemleri yaparak, bakım ve ürüne aldığımız ürünleri alıcıya teslim ederken, onlara arızalı ürünlerini tekrar yeni almışçasına teslim ediyoruz.

Ürünlerin, üzerinde çok titiz ve düzenli çalışmalarımız, müşteriyi memnun ettikçe vizyonumuza olan hassasiyetimiz daha çok artıyor.

Kombi Servisimiz

Yoğuşmalı kombiler de doğalgaz ve, cihazın içerisinde yakılması sonucu ortaya çıkan baca gazını yoğuşturduktan sonra dışarı atılan bu ısıyı tesisat suyuna aktarmasıyla verim artışı sağlayan ortaya çıkan bir kombi türüdür. Hermetik kombiye yoğuşma ünitesi ile bazı eklemeler yapılmış halidir. Çalışma şekli tamamen hermetik kombi ile aynıdır.

Hermetik kombi bacası dış tarafa doğru uzanan ve dışarıdan aldığı havayla stoktaki gazı karıştırıp formüle edilirken hemen ardından yanarak ortaya çıkan ısının ile tesisatın içindeki su ısınır ve kullanılan suyu ilave eder.

Böylelikle içeriden aldığı havayı alıp oksijen azaltmadığı zamanda içeriye atık gaz sızma riski olmadığı için bu tip kombilerden daha fazla kullanılıyor. Bu yüzden kombi servisi veya kombi bakımı, kombi tamiri gibi ihtiyaçlarınızı Aydınevler İndesit servisi olarak çözüyoruz.

Klima Servisimiz

Klima ile ilgili probleminizi, dinledikten sonra yılların verdiği bilgi ve tecrübelerimiz ile gerekli çözüm önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Ev eşyalarınızdaki tamiri ile ilgili gerekli bütün yedek parçaları bütçenize uygun şekilde Aydınevler İndesit servisi ile teknik soğutma garantisi sunuyoruz.

Firmamız 7/24 servis vermektedir. Garanti kapsamımız tamamen eyleme, işleri çözümlemeye bağlı bir kapsamdır.

Not: Kesinlikle kendiniz veya bir başkasına, arıza durumunda bakım için veya onarım için müdahale ettirmeyiniz. Aksi taktirde ortaya daha fazla sıkıntı çıkmasına sebep olabilirsiniz.