26 Haziran 2019

Aydınevler Klima Servisi

ile regalservisim

Günümüzde klima hem yazın hem de kışın kullanılan günümüz yeni nesil iklimlendirme cihazıdır. Servisimizde yoğun kullanıma yönelik olan bu cihazlar için siz değerli kullanıcılarımıza profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İşini hakkıyla yapmanın gururunu yaşayan firmamız, öncelikli değerin siz kullanıcılarımız olduğu bilinci ve hassasiyetindedir. Bugüne kadarki referanslarımız da buna ışık tutmaktadır. Referanslarımız bizlerin geleceğini sağlamlaştırmakla birlikte, gelecekte de yapacağımız işlerin teminatı niteliğindedir. Her modelde klimanın sadece kurulum ve montajdan dahil olduğunu kesinlikle unutmamalıyız, soluduğumuz havanın içeriğine dahil olan klimalarda steril ortam aşaması insan sağlığı açısından olmazsa olmazımızdır, bu yüzden ev ve işyerlerinize takılan klimaların, gaz kontrolü, filtre temizliği servisimizin belirtmiş olduğu süre aralıklarında muhakkak takip edilmeli ve servislerden konu ile ilgili yardım istenmelidir.

Aydınevler Servis Ağımız

Aydınevler klima servisi, her türlü iklimlendirme cihazı tamir bakım, kurulum ya da montaj aşamalarında hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından talepleriniz doğrultusunda oluşturulan işlemler sırasında kullanıcı ya klimayı etkin ve tasarruflu kullanma adına bilgiler verilmektedir. Günümüz şartlarında birçok kullanıcın servis hizmet kalitesinden şikâyet etmesi gibi durumlarda zaman zaman karşımıza çıkmaktadır. Klimanın marka ve modeli fark etmeksizin servisimiz tarafından ilgili cihaz ve model ile bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır. Bilinçli kullanım sayesinde de cihazların kullanım süreleri uzamakta bununla birlikte de periyodik bakımlar ile de bu süre daha uzatılmaktadır. Ana üreticinin kullanma kılavuzunda yer alan tüm bilgi akışı servisimiz tarafından kurulum ya da tamir aşamasında kullanıcıya tekrar cihaz detay bilgisi aktarılmaktadır.

Klima Montaj Ekibimiz

Evinize ya da işyerine kurulum için başvuru yaptığınız servisimizde, adresinize gelen ekibimiz ürününüzü daha etkin kullanmak adına monte edilecek yer ile ilgili de sizleri ayrıca bilgilendirilecektir. Doğru yere yapılan montaj sizlere her zaman ek katkı sağlayacaktır. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra servisimiz tarafından bağlantı aparat kontrolleri titizlikle yapılmakta olup herhangi bir gaz kaçağı olup, olmadığı gibi durumları belirlemek adına çalıştırılan cihaz gözlemlenir ve garanti belgeniz kaşelenip siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Aydın evler servisimiz klima montaj yanında tamir ve bakım ile ilgili de hizmet vermektedir. Garantili kullanım süresi dolmuş olan cihazlarınızda herhangi bir şekilde meydan gelen arızalarda aynı şekilde hizmet vermektedir. Garanti süresi dolan cihazlarınıza yapılan işlemler sonucunda servisimiz tarafından ayrıca bir yıl servis garantisi de tarafımızdan sağlanmaktadır.