15 Ekim 2019

Aydınevler Siemens Servisi

ile regalservisim

Aydınevler Siemens servisi, Maltepe ilçe geneline Siemens servis hizmetleri veriyor. Aydınevler mahallesinde ikamet eden Siemens beyaz eşya kullanıcıları tüm teknik sorunlar, bakımlar ve montajlar için bizi arayarak aynı gün içinde destek alabilirler. Konusunda uzman kadromuz ile siz Siemens kullanıcılarının yaşadığı tüm teknik sorunlara aynı gün içinde ekonomik çözümler üretiyoruz. Garanti süresi bitmiş Siemens çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı modelleri için bizi şimdi arayın. Şubemiz donanımlı servis araçları ile tek seferde tüm teknik sorunları gideriyor.

Siemens çamaşır makineniz sallanıyor mu? Dayanıklılık konusunda en belirgin markalardan biri olan Siemens’in eski çamaşır makineleri yavaş yavaş ses yapmaya ve sallanmaya başlar. Bu yaşına göre çok normal bir durumdur. Siemens çamaşır makineniz sıkmada sallanıyor, ses yapıyor ise Aydınevler Siemens servisi arayarak bu sorundan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Fakat cihaz uğultu yapıyor ise cihazın kazan rulman grubunda problem olabilir. Bu durumda cihaz yerinde tamir olmaz. Atölyeye alınır ve tüm işlemler atölye ortamında yapılır. Çok uzun sürmese de normal tamire göre zaman alır. Eğer Siemens çamaşır makineniz sıkmaya geçtiğinde uçak kalkar gibi ses yapıyorsa beklemeden Aydınevler şubemizi arayın. Arıza büyüyüp kazan su akıtmaya başlamadan çözülmesi gerekir.

Siemens bulaşık makinesi çok uzun sürüyor, nedendir? Maalesef Bosch, Siemens ve Profilo marka bulaşık makinelerinin yeni modellerinde uzun yıkama problemi var. 100 volt ile çalışan tasarruflu yıkama motoru çok tazyikli ve güçlü yıkayamadığı için program uzun sürüyor. Diğer bir sebebi de ısıtma problemidir. Eğer bulaşık makineniz gerekli sürede suyu belirlediğiniz derece kadar ısıtamaz ise program normalden uzun sürer. Bu durumda rezistans değişimi cihazın sorununu çözecektir. Eğer Siemens bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise fıskiye temizliği, pompa değişimi için Aydınevler Siemens servisi arayak çözüm bulabilirsiniz. Tüm Siemens bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Siemens bulaşık makineniz su akıtıyor ise bunun için atölyeye almamız gerekebilir. Kazanı iki parçadan oluşan Siemens bulaşık makineniz su kaçağı için atölye ortamında tamiri şarttır.

Siemens buzdolabı soğutmuyor ise yapmanız gereken bizi aramak. Buzdolabı tamirinde uzman kadromuz ile Siemens buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde acil Siemens servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Siemens buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Siemens buzdolabı servisi için hemen Aydınevler Siemens servis şubemizi arayın.