27 Aralık 2019

Bağlarbaşı Ariston Servisi

ile regalservisim

Bağlarbaşı Ariston Servisi

Günümüzde beyaz eşyanın olmadığı ev yoktur. Çünkü beyaz eşyalar sayesinde insanların hayat refahı artmıştır. Beyaz eşyalar sayesinde insan gücüne olan ihtiyacın azalmasının yanında zamandan da tasarruf edilmiştir. Öte yanda elektrik ve su kullanımının azalmasına bağlı olarak aile ekonomisi de kara geçmiştir.

Dolayısı ile her alanda ihtiyaca binaen beyaz eşya kullanımı adeta zorunluluk olmuştur. Ülkemizde kullanıcısı oldukça fazla olan Ariston markasının da pek çok farklı kategoride beyaz eşya üretimi vardır. Her geçen yıl farklı model ve tasarımda üretilen Ariston marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemleri için Bağlarbaşı Ariston servisi firmamızı arayabilirsiniz.

Bağlarbaşı Ariston Buzdolabı Servisi

bağlarbaşı ariston servisi

Bir çok buzdolabı markalarına kıyasla en uzun ömürlü olanların başında gelen Ariston’un tüm modelleri için teknik destek hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek ve çalışır hale getirmek için servisimizi hemen arayın. Sektörün ve Bağlarbaşı mahallesinin en eski firmalarından biri olarak siz değerli bölge sakinlerine gün içinde Ariston buzdolabı tamir hizmetleri sunuyoruz. Yıllarını bu işe vermiş Bağlarbaşı Ariston servisi çalışanlarımız ile sizlere 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Her onarım için sadece orijinal parçalar kullanıyor ve değişimlerini evinizde yapıyoruz.

Buzdolabı, bir evde bozulduğu zaman telafisi en zor cihazların başında gelir. Özellikle yaz aylarında bozulan dolabın içindeki yiyecekleri korumak imkansızdır. Bu durumlara düşmemek ve yiyeceklerinizin çöp olmasına mani olmak için Bağlarbaşı servisimizi hemen arayın. Tüm buzdolabı arızalarına en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışıyoruz. Dolayısıyla arızalara da kalıcı çözümler üretebiliyoruz.

Beyaz Eşya Tamiratı

Beyaz eşyalar zaman içinde gerek yedek parçalarından kaynaklı gerekse de motor aksamından kaynaklı arızalar oluşabilir. Bu durumda yapmanız gereken yedi yirmi dört hizmet veren Bağlarbaşı Ariston servisi firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızda verilen tüm hizmetler garantili olup müşteri memnuniyeti öncelikli amacımızdır.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Arızalanan beyaz eşyalarınız öncelikle ustalarımız tarafından tamir edilmeye çalışır. Ancak bazı arızalanan parçalar tamir edilemez. Bu durumda firmamız cihazınızın model ve markasına uygun olan yedek parçayı temin eder. Firmamızda yapılan tüm işlemler müşterilerimizin onayı ile verilir. Değişen tüm parçalar orjinal Ariston marka olup bir yıl firmamızın garantisi altındadır.

Firmamızda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Bağlarbaşı Ariston servisi olarak her türlü Ariston marka beyaz eşyanın bakım, onarım ve yedek parça hizmetini veriyoruz. Firmamızda tamir edilen ürünler arasında;

  1. Buzdolabı
  2. Derin dondurucu
  3. Fırın
  4. Çamaşır makinesi
  5. Bulaşık makinesi yer alır

Sizde güvenilir hizmetin doğru adresini bulmak isterseniz firmamızın online sitesini inceleyiniz.

Beyaz Eşya Tamir Fiyatları

Beyaz eşya tamir ücretleri her eşyanın cinsine ve modeline göre değişir. Bunun yanında tamir edilen parçanın niteliği de tamirat ücretini etkiler. Ancak firmamız sektörün en uygun fiyatları ile hizmet veren ve hizmette devamlılığı esas alan köklü ve prestijli bir firmadır. Firmamızda verilen hizmetler ve fiyatlar konusunda bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.