22 Ocak 2020

Bağlarbaşı Regal Servisi

ile regalservisim

Bağlarbaşı Regal Servisi

Firmamız kullanmış olduğunuz ev içindeki eşyaların hem tamir, hemde servis hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz servis ürünlerin bazıları şunlardır.

  1. Çamaşır Makinesi
  2. Bulaşık Makinesi
  3. Buzdolabı
  4. Kombi
  5. Klima
  6. Derin Dondurucu
  7. Fırın

gibi ürünlerin servisini sağlayan firmamız özellikle kullanmış olduğunuz beyaz eşya ürünlerinin tamir ve bakım servisi hizmeti veriyor.

Regal Servisi Hizmeti Hakkında

Firmamız Bağlarbaşı Regal servisi tamir ve bakım hizmetlerinde avrupa ve anadolu yakasının her bölgesine hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve uzman personel kadromuzla Bağlarbaşı Regal servisi firması olarak müşterilerimizin bütün tamirat işlerini en ince arızaları tespit ederek yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz teknolojik ürünler ile arızayı en kısa sürede tespit ediyoruz.

Aksesuar Hizmeti

Firmamız arıza tespiti yaptığı yedek parça aksesuarlarını ürünün orijinal parçası olarak temin etmektedir. Bu temin ettiği parça doğrultusunda müşterisine kullanma garantisi vermektedir. Arızasını yapmış olduğumuz ve değiştirmiş olduğumuz yedek parça aksesuarını kaliteli bir işçilik ile yapmaktayız. Müşterimize daha önce vermiş olduğumuz yedek parça fiyatının haricinde ek olarak başka bir fiyat talep etmiyoruz. Bu şekilde müşterimizin firmamıza olan güvenini ön planda tutarak saygın bir firma olmayı her zaman kendimize vizyon olarak belirlemişizdir.

Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Firmamız hizmet kalitesi olarak sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. Teknolojinin getirmiş olduğu zengin ekipmanlarımız arıza ve tamirin kısa sürede tespit edilip tamir edilmesini sağlamaktadır. Bizde firma olarak bu teknoloji en iyi şekilde kullanarak müşterilerimizin şikayetlerini en kısa sürede tespit edip tamirini yapmaktayız.

Her zaman firma olarak hizmet kalitesini ön planda tutmaktayız. Firma olarak prensibimiz her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutmaktır. Müşteri memnuniyetini en kaliteli bir hizmet vererek sağlamaktayız.

Fiyat Politikamız

Firmamız Bağlarbaşı Regal servisi olarak uygun ve ekonomik fiyat politikamızla müşterilerimizin keselerini düşünmekteyiz. Parça değişimlerinde vermiş olduğumuz uygun fiyat teklifini müşterilerimiz gayet uygun bulmaktadır. Bu sayede müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli ve ekonomik hizmetler firma olarak memnun olmaktayız. Ve dolayısıyla müşterilerimizi memnun ettiğimize sevinmekteyiz ve onlarında memnuniyetini kazanmaktayız.