23 Ocak 2020

Başıbüyük Arçelik Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük Arçelik Servisi

Servisin gerektirdiği tüm kurallar ve bilincin dahilinde tüm Arçelik ev aletlerinize markanın kalite standartları içerisinde onarımlarını istenildiğinde daha fazla iyi olarak gerçekleştiriyoruz. Başıbüyük bölgesinde ve çevre yerler de ikamet eden her müşterimiz için Başıbüyük arçelik servisi olarak elimizden gelen en iyi kaliteli onarım hizmetini sunuyoruz. Eşyalarınıza olan itinalı duyguları aynı şekilde bizler de servis kalitemiz ile birlikte gösteriyoruz.

Değer ve kıymet vererek almış olduğunuz ev aletleri izin her problemlerini eşit şekilde inceleyerek tamirini gerçekleştiriyoruz. Ayırt etmeden yapmış olduğumuz tamir hizmetinde tecrübe ve düzenli çalışma her zaman boy göstermektedir. Böylece bize karşı olan güveniniz tam anlamı ile karşılıksız kalmaz.

Düzenli Çalışma ile Gelen Doğru Onarım

Markamızın kalitesinin vermiş olduğu sorumluluğu göz önünde bulundurarak, yapılması gereken önemli ve hassas noktalar arasında bulunan düzenli çalışma prensibi ile birlikte sizlere doğru ve kaliteli bir onarım hizmeti sunuyoruz. Başıbüyük arçelik servisi kalitesinin farkını yaptığımız itinalı çalışmalar ile birlikte göreceksiniz.

Tecrübeden Gelen Güvenilirlik

Sizler için büyük bir titizlik ile birlikte yaptığımız tamirat ve bakımlar da her zaman samimiyet ve dürüstlük anlayışı yer almaktadır. Bunun vermiş olduğu güvenilirlik ise sizlerden bizlere gelen memnuniyetin en önemli kapısı olmaktadır. Başıbüyük arçelik servisi adımız ile birlikte güvenilir adımlardan asla vazgeçmiyoruz.

​​​​​​Kaliteden Gelen Memnuniyet

Markamızın adı altında olan eşyalarınızın her bir problemini kalite standardı eksiksiz bir şekilde bakım ve onarım karda gösterilmektedir.

  • Fırın.
  • Kurutma makinesi.
  • Buz dolabı.
  • Derin dondurucu.
  • Bulaşık makinesi.
  • Ocak.

Gibi önemli beyaz eşyalarınızı ilk günkü çalışma kuvvetine bakım ve onarımlarımız ile birlikte geri döndürüyoruz. Kalite konusunda şüphe duymayacağınız bir çalışma gerçekleştirerek markamızın güçlü olduğunu her zaman gösteriyoruz.

Gerekli Olduğu Anda Sizlerleyiz

Çalışma saatlerimiz içerisinde ne zaman olursa olsun bizler ile irtibata geçmeniz halinde gereken çözümü sizlere sunacağız. Çalışanlarımızın temiz ve dikkatli çalışması ile birlikte her problemin altından en iyi şekilde kalkıyoruz. Marka kalitesi sadece isim ile olmadığını sizlere her zaman çalışma prensiplerimiz ile birlikte gösteriyoruz. Güvencemiz sizlerin memnuniyetinden gelen tavsiyeleriniz olduğundan adımlarımızı emin bir şekilde atıyoruz.