3 Kasım 2020

Başıbüyük Profilo Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük Profilo servisi, Profilo beyaz eşya kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Çalışmayan, sigorta attıran, su akıtan tüm Profilo cihazların tamiri için servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede Profilo marka beyaz eşyalarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyoruz. Arızalı beyaz eşyalarınızı çöpe atmadan önce bizi arayarak uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? Donanımlı servis araçlarımız ile tüm buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışıyoruz. Tecrübeli ustalarımız sayesinde arızası ne olursa olsun yerinde tamir edebiliyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm Profilo buzdolabı modelleri için Başıbüyük Profilo servisi olarak yerinde onarım yapıyoruz.

Profilo buzdolabı su akıtıyor ise ilk olarak cihazın arka tas kısmını kontrol edin. Eğer dolabın tasında kuruma, çatlama veya delinme varsa eriyen su tastan yere akacaktır. Bunun tek çözümü tasın değişmesidir. Eğer su akıtması dolabın içinden geliyorsa o zaman Başıbüyük servisimizi arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekiyor.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Kalitesi ile en çok tercih edilen markaların başında gelen Profilo cihazların tamirini kusursuz ve ekonomik olarak yapıyoruz. Uygun fiyata Profilo çamaşır makinenizin arızalarından kurtulmak için Başıbüyük Profilo servisi haftanın 7 günü destek veriyor. Özel günler ve resmi tatillerde nöbetçi ekipler bulunduruyoruz.

Profilo çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın sigorta attırmasıdır. Eğer Profilo çamaşır makinesi ses yaptıktan sonra sigorta attırıyorsa cihazın kazanı rezistansı parçalamış ve sıvı temasından sigorta attırmıştır. Böyle bir durumda ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip servis çağırmaktır. Tüm sigorta arızaları ve ses problemleri için en hızlı çözümleri üretiyoruz.