20 Eylül 2018

Başıbüyük Regal Servisi

ile regalservisim

Kaliteli ve garantili bir Regal servisi için bizi şimdi arayın. Aynı gün içinde ve yerinde Regal servis hizmeti için Başıbüyük ofisimizi şimdi arayın. Eski yeni tüm modellerin onarımlarını servisimizde yaptırabilirsiniz. Ekonomik fiyatları ve şık tasarımları ile en çok tercih edilen markalardan birisi olan Regal için onarım hizmetleri veren firmamız sorunlara ekonomik çözümler sunar. Arızası ne olursa olsun Regal cihazınızın tamiri için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz sorunlara 1 yıl garantili çözümler sunuyor. Onarım yapılan cihazın değişen parçasına ve yapılan işçiliğine 1 sene değişim garantisi veriyoruz.

Regal buzdolabı servisi, buzdolabı onarımında uzman teknisyenleri ile arızaları yerinde çözüyor. Acil buzdolabı arıza onarımı için Başıbüyük ofisimizi şimdi arayın. Soğutmuyor dediğiniz buzdolabınızın birden çok sebebi olabilir. Bu yüzden teknisyenler gelip yerinde inceleme yapar ve size tamir öncesi bilgi verir. Bu zaman sürecinde cihazınızın net arızası ve fiyatı belli olur. Sizin onayınız dahilinde onarım yapılır veya yapılmaz. Ekonomik bir Regal buzdolabı servisi hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi cihazların onarımlarını yapan firmamız beyaz eşya ekiplerinin yanı sıra klima teknisyenleri ile de klima servis hizmetleri sunuyor. Regal klimanızın teknik servisi, bakımı için bizi şimdi arayın. Eski yeni tüm split tip klimalar için hizmet sunuyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Regal klimalarda en çok görülen arıza su akıtması veya koku yapmasıdır. Bu durumlarda bizi arayarak acil bir çözüm bulabilirsiniz.