20 Aralık 2019

Başıbüyük Siemens Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük Siemens Servisi

Siemens ürünlerini kullananlara daha iyi servis hizmeti sunabilmek için firmamız Maltepe Başıbüyük mahallesinde hizmet vermektedir. Başıbüyük Siemens servisi ihtiyaçlarınız için firmamızı arayabiliyor ve servis çağırabiliyorsunuz. Başıbüyük mahalleri ve çevresinde bulunanlar, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, her türlü servis talebinde bulunabilirler. Ev değiştiren müşterilerimizin tüm elektrikli beyaz eşya ürünlerinin söküm ve montaj işlemlerini, cihazlarında meydana gelen arızaların tamir işlerini hemen yapıyoruz. Firmamız bünyesinde yeterli sayıda deneyimli eleman bulunmaktadır.

Buzdolabı Arızaları

Kullanmakta olduğunuz buzdolabının arıza yaptığını ve çalışmadığın gördüğünüzde, bizleri arayarak servis talebinde bulunmalısınız. Buzdolabı hangi mevsimde olursa olsun, bir gün çalışmadığında içerisindeki ürünler bozulmaya başlayabilecektir. Bu hassasiyeti bildiğimiz için tarafımıza yapılan servis taleplerini aynı gün yerine getiriyoruz. Aynı şekilde Siemens marka tüm cihazlarınız arıza yaptığında sizleri mağdur edecektir. Siemens servisi hizmetlerimiz sizleri hızlı ve güvenli bir şekilde sunarak, mağduriyetinizi hemen gidermeye çalışıyoruz.

Hız ve Güvenin Önemi

Beyaz eşya ürünlerinin tamirinde hız ve güven her zaman önemlidir. Müşterilerimize hızlı hizmet verebilmek için öncelikle Başıbüyük servisi olarak yakın bölgelerimizdeki müşterilerimize hemen ulaşıyoruz. Kullanılan cihazların arıza yapması evde yapılacak olan birçok işi engelleyecektir. Servis hizmetlerimizde hızlı davrandığımız için tüm müşterilerimizin cihazlarındaki sorunları en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Başıbüyük mahallesi ve çevresine uzun yıllardır, Siemens servisi olarak hizmet veriyoruz. Cihazlarınızın profesyonel ekipler tarafından tamir edilmesi ve sorunların doğru bir şekilde çözüme kavuşturulması önemlidir.

Servis hizmetlerinde bizleri tercih etmeniz için sahip olduğumuz özellikler şunlardır;

  • Tüm müşterilerimize eşit yaklaşmamız
  • Hizmetlerimizin güler yüzle ekipler tarafından verilmesi
  • Mesleki deneyim ve tecrübe
  • Tüm elemanların profesyonel ve eğitimli olması
  • Orijinal yedek parça kullanmamız
  • Aynı gün servis hizmeti vermemiz

Tüm hizmetlerimizi, ilk günden itibaren bu hususlara önem vererek sunmakta ve müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

Doğru Hizmetin Alınması

Siemens servisi hizmetlerimiz müşterilerimize doğru ulaştırabilmek için servis talep esnasında müşterilerimize bazı soruları soruyoruz. Cihazlarının marka ve modelini, ne tür arızanın oluştuğunu, cihazın dijital ekranı varsa arıza kodunu soruyoruz. Bu sorular, müşteriye doğru ekiplerin doğru ekipmanlar ile yönlendirilmesini sağlayacaktır.