1 Mart 2019

Başıbüyük Vestel Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük Vestel servisi, tüm Vestel beyaz eşya ve klima modelleri için servis desteği sunuyor. Arızalı Vestel beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapmaktadır. Kaliteli ve garantili Vestel servis için bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü servisimize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Maltepe / Başıbüyük semtinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestel beyaz eşya ve Vestel klima servis hizmeti için Başıbüyük şubemizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile sizlere anında çözüm üretiyor. 1 yıl garantili ve kaliteli Vestel servis için Başıbüyük Vestel servisi şimdi arayın.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve fırın, ocaklar için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Vestel beyaz eşyalarınızla ilgili tüm teknik arızaları Başıbüyük şubemize bildirerek servis talep edebilirsiniz. Servisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir ve onarımları yerinde yapar. Arızalı Vestel cihazınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen şimdi arayın. Servisimiz tüm arıza onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Renkli tasarımları ve geniş kazan hacmi ile en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarından olan Vestel çamaşır makinesi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı tüm cihazlarınız için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Başıbüyük mahallesindeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere en hızlı şekilde servis desteği sunuyoruz. Başıbüyük Vestel servisi olarak tamirini yaptığımız tüm cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Vestel teknik servis için bizi hemen arayın.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihaz yıkamaya başladıktan kısa bir süre sonra tüm ışıkların yanmasıdır. Bu cihazın basınçlı yıkamaya geçemediğini gösterir. Bu durumda ilk olarak basınç grubu, ana motor ve su kaçağı kontrolü yapılır. Arızaların tümü yerinde giderilir ve arıza gidermek için kullandığımız parçalara 1 sene garanti verilir. Başıbüyük Vestel servis şubemizi Maltepe ilçesinde ikamet eden tüm Vestel kullanıcıları arayabilir. İlçe geneline gün içinde Vestel bulaşık makinesi tamiri desteği veriyoruz.

Vestel Klima Servisi

Vestel klimanızın tamiri ve bakımı için hemen arayın. Servisimiz Vestel marka tüm split tip klimalar için bakım ve onarım desteği veriyor. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm cihazlar 1 sene garantilidir. Parça değişimi, onarım ve bakım için şimdi arayın. Servisimiz tüm Vestel klimalara gün içinde müdahale ediyor. 1 yıl garantili Vestel klima servis için Başıbüyük Vestel servisi doğru adres.