22 Eylül 2019

Bosch Buzdolabı Tamircisi

ile regalservisim

Bosch buzdolabı tamircisi olarak eski yeni tüm Bosch buzdolabı modellerinin onarımını yapıyoruz. Servisimiz İstanbul Anadolu Yakası genelinde soğutma servis, bakım hizmetleri veriyor. Bosch buzdolabınızın tüm arızaları için bizi arayarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere onarım sonrası 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garantili Bosch buzdolabı servisi için bizi hemen arayın.

Sektörün en eski soğutma servisiyiz. Bu sayede ilk çıkan derin dondurucu buzdolabı modelleri de dahil olmak üzere tümünün onarımını yapıyoruz. Servis olarak buzdolabınızı asla taşımıyoruz. Tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına ve tecrübeye sahibiz. Bizi haftanın 7 günü arayarak servis desteği alabilirsiniz. Kalitesi ve sağlamlığı ile bilinen Bosch grubuna ait tüm buzdolaplarını gözü kapalı tamir edecek tecrübeye sahibiz. Bosch buzdolabınızın tüm arızalarının onarımı için buzdolabı servisi desteği veren firmamızdan onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch buzdolabı soğutmuyor. Bosch buzdolabı modellerinde elektrik sorunlarından dolayı kart arızası sık görülür. Servis olarak tüm Bosch buzdolabı elektronik kart değişimlerini yerinde yapıyoruz. Parça tedariği yapılamayacak kadar eski modellerin ise kartlarını 1 sene garantili revizyon ediyoruz. Motor arızalarından dolayı kaynaklanan soğutmama problemini de motoru yerinde değiştirerek gideriyoruz.

Bosch buzdolabı alt kısım soğutmuyor. No-frost buzdolabı modellerinin hepsinde iki bölme vardır. Derin dondurucu kısmı genelde sorun çıkarmaz fakat alt bölme üstten gelen soğuk hava ile soğutulduğu için daha sık arıza yapar. Bu durumda sensör, sigorta, rezistans ve gaz ölçümü yapılmalıdır. Bosch buzdolabınızın alt bölmesi soğutmuyor ise bizi arayarak bu sorundan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun bizi hemen arayın.

Bosch buzdolabı ses yapıyor. Bu arızada ilk önce cihazın kapağını açarak sesin gidip gitmediğini kontrol edin. Ses gidiyorsa fanda sorun olabilir. Bu durumda direkt fan arızalı demek doğru olmaz. Bu yüzden cihazın buzlanma yapıp yapmadığı da kontrol edilir. Ayrıca motoru soğutan fan bakımsız kaldığında da cihaz ses yapar.

Bosch buzdolabı kapağı tam kapanmıyor. Bu arızayı kendiniz evde çözebilirsiniz. Sıcak su ile kapı contalarını yumuşatarak daha sağlıklı bir şekilde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bizi çağırmadan bu sorundan kurtulmanın tek yolu budur.

Beykoz’dan Tuzla’ya kadar tüm ilçelere aynı gün içinde Bosch buzdolabı servis hizmetleri veriyoruz.