11 Haziran 2019

Bostancı Baymak Servisi

ile regalservisim

Bostancı Baymak Servisi

Baymak kullanıcıları olarak sizlere 1 yıl garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Baymak kombi ve klimalar için sizlere yerinde onarım desteği sağlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahip donanımlı servis araçları ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyor. Baymak kombi ve klima arızaları için en hızlı çözümü Bostancı baymak servisi şubemizde bulabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombiniz sıcak su su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, su akıtıyor veya ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu arızaları yerinde çözüyoruz. En eski kombi üreticilerinden biri olan Baymak’ın ilk modelleri dahil tüm cihazlarının yedek parçalarına sahip bir servis olarak sorunlarınızı en hızlı şekilde yerinde gideriyoruz. Sıcak su vermeyen Baymak kombiler bakımsızlıktan da yapabilir. Her sorun parça değişimi gerektiği anlamına gelmez. Zamanla hava tankına su dolması ve yanma odasının kirlenmesi ile cihaz arızaya geçer. Bu durumda sadece periyodik bakım ile kurtulabilirsiniz. Aslında kombinize yılda en az 1 defa bakım yaptırmanız yararınıza olacaktır. Hem tasarruf hem de küçük arızaların önüne periyodik bakım ile geçebilirsiniz. Sadece yıllık bakım için Bostancı şubemizi hemen arayın.

Baymak Klima Servisi

Baymak klima modelleri için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Baymak klima servisi için Bostancı baymak servisi arayarak acil servis desteği alabilirsiniz. Yıllardır Bostancı semtinde Baymak servis desteği sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Soğutmayan, su akıtan, ses yapan tüm Baymak klima modelleri için profesyonel servis desteği sunuyoruz. Bizi arızalı Baymak klimanız için hemen arayın.

Aynı Gün Baymak Servisi

Servisimiz tüm cihazlar için aynı gün içinde servis desteği veriyor. Tüm sorunlar için bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski ve en çok servis aracına sahip bir firma olarak sizlere en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz. Bizi tüm arızalar için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz telefonlara 7/24 cevap vermektedir.

0216 527 62 72