1 Ağustos 2019

Bostancı Eca Servisi

ile regalservisim

ECA markasına ait kombi ve diğer beyaz eşya ürünlerine dair teknik bakım ve onarım hizmeti veren bir firma olarak 7/24 hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezine iletilen şikayet sonrasında Bostancı ECA servisi olarak aynı gün içerisinde geri dönüş sağlamaktayız. Bununla birlikte gelmeden önce verilen adrese arayarak müşterinin evde olup olmadığını kontrol etmekteyiz. Böylece talep edilen hizmeti tam zamanında ve müşterinin kendi saatlerine uygun şekilde sunmaktayız. 

Tüm bunlara ek olarak Bostancı ECA servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmeti bir yıl garanti kapsamına almaktayız. Aynı zamanda da meydana gelen arızalarda yedek parça değişimi yapılmak zorunda olduğunda orijinal yedek parça kullanımı yapmaktayız. Orijinal yedek parça kullanımı için ise vakit kaybetmemek adına çağrı merkezimize gelen arıza bildirimine göre gerekli olan parçaları alarak yola çıkmaktayız. Böylece yerinde tamir ve değişim hizmeti sunarak kısa süre içerisinde arızalı ürünün yeniden çalışmasını sağlamaktayız. Bostancı ECA servisi olarak değişim ve tamir esnasında müşterinin de ekibimizin yanında olması garantili ve güvenilir bi hizmet sunduğumuzun kanıtı olmaktadır. 

Tamir, Bakım ve Onarım için Gelen Ekipte Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tamir bakım ve yedek parça değişimi için gelen ekipte öncelikle kurusal bir firma olup olmadıklarına dikkat edilmelidir. Kurumsal firmalar öncelikle markaların teknik bakım servisi olarak hizmet verirler ve bu belgeye sahiptirler. Bununla birlikte gelen ekipte dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kurumsal bir firma olduklarına dair yanlarında getirmiş oldukları vergi levhası örneğidir. Vergi levhası ve teknik servis olduğunu gösteren belgeleri olmayan firmalardan hizmet almaktan kaçınmak gerekmektedir. Bostancı ECA servisi olarak ECA markasına ait tüm modellerin yedek parçalarına sahip olmakla birlikte aynı zamanda da kurumsal bir firma olarak vergi levhasına da sahip olmuş bulunmaktayız. 

Tamir, bakım ve onarın hizmeti için gelen firma parça değişimi yaptıktan sonra muhakkak garanti belgesini de imzalatmalıdır. Aynı zamanda da garanti belgesinin bir nüshasını müşteriye sunma zorunluluğu bulunmaktadır. Bununla birlikte ödeme aldığında dair fatura ya da fiş kesimi yapmak zorundadır. Bostancı ECA servisi olarak evlere hizmet götüren ekibimiz hem garanti belgesini hem de faturayı muhakkak müşterilere bırakmaktadır.

Bostancı ECA Servisi Olarak Ekip Üyelerinde Nelerin Olmasına Dikkat Ederiz?

Öncelikle sunmuş olduğumuz hizmet teknik bir hizmet olsa da müşteri ilişkileri ve iletişimi iyi olan bi ekip oluşturmaktayız. Böylece müşterinin talep ve isteklerini doğru anlayıp, üründe meydana gelmiş olan arızaları müşteriye doğru aktaran ekip üyeleri sayesinde müşteri memnuniyeti oluşmaktadır. Bununla birlikte saygı ve nezaket kurallar çerçevesinde iletişime geçmeyi bilen bir ekip oluşturmaktayız. Böylece müşteriler evlerinin kapılarını açmakta sorun yaşamamaktadırlar.

Tüm bunlara ek olarak Bostancı ECA servisi olarak dikkat ettiğimiz ana unsurlardan birisi de eğitimdir. Özel servis olarak ECA markası konusunda uzman ve alanında eğitim alarak bu mesleğe baş koymuş kişilerle birlikte çalışmaktayız. Böylece ECA markasına ait hangi model ve ürün olursa olsun ekibimiz kısa süre içerisinde sorunu çözmektedir. Sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi ise hem müşteri memnuniyetini oluşturmakta hem de mağduriyetin kısa süre de giderilmesini sağlamaktadır.