2 Temmuz 2019

Bostancı Ferroli Servisi

ile regalservisim

Türkiye’de ısıtma ve kombi sistemleri üzerine cihaz üretimi yapan birçok değerli marka bulunmaktadır. Dünyanın genelinde değişen iklim ve sıcaklıkların da etkisi ile klima ve kombi gibi cihazların satın alımı ve talep sayısı oldukça fazla artmıştır. Piyasada birçok marka ısıtma  ile ilgili cihaz bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilineni ve insanlar tarafından en çok tercih edilen markalardan bir tanesi de Ferroli marka kombi ve klimalardır. Ferroli sadece ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine cihaz üretimi yapan bir firma olarak bu konuda en kaliteli cihaz üretimlerini yapmaktadır. Ferroli marka kalitesi ve kullanışlılığı, fiyatı ve performansı ile Türkiye’de oldukça fazla tercih edilmektedir. Ferroli marka cihazların kullanımın artması ile insanların da bu Ferroli klima ve kombilerinin onarımı veya bakımı vb. nedenlerden dolayı servise olan duydukları ihtiyacı artırmıştır. Cihazlar bozulma meydana gelmese bile düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekli görülmekte ve tavsiye edilmektedir. Özellikle kombi gibi sistemlerin bakımlarının ayda bir kez de olsa yapılması cihazın uzun süreli kullanım ömrünü artıran en önemli etmenlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. 

Bostancı Ferroli Servisi İhtiyacı

Cihazların onarımı veya bakımı için yapılan servis hizmeti müşteriler için oldukça önemli bir konudur. Özellikle cihazları bozulan müşteriler oldukça sıkıntı yaşayabilmektedir. Günlerce ısınma problemi yaşamak kullanıcılar açısından oldukça kötü ve sıkıntılı zamanlar geçirmelerine neden olabilir, mağduriyetlerini artırabilir. Bu yüzden Bostancı Ferroli Servisi hizmetimiz ile siz değerli Bostancı halkına hizmet vermekteyiz. Olabildiğince müşteriler ile hızlı bir şekilde irtibata geçilip, gerekli tüm işlemler yapılmakta ve müşterinin mağduriyeti giderilmektedir. Ferroli servisi hizmetini Bostancı’da vermemizin nedeni hemen ulaşımın sağlanıp servis hizmetinin hızlı bir şekilde müşteriye sağlanmasıdır. 

Neden Bostancı Ferroli Servisi?

İşimizde her zaman iddialı ve en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuza garanti vermekteyiz. Firma olarak her zaman işimizin arkasında durmaktayız. Onarım yapıldıktan sonra da Bostancı Ferroli servisi olarak tüm müşterilerimize herhangi bir sorun yaşamaları halinde bizlere ulaşabilmeleri için 7 / 24 saat süre ile çağrı merkezimiz aracılığı ile de hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşan her müşterimizin bizlere ilettiği bilgiler ışığında vakit kaybetmeden kendilerine tekrardan yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bostancı Ferroli servisi bünyesinde sizlere en iyi bilgi ve tecrübeye sahip olan tüm elemanlarımız ile olabildiğince hızlı, güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Bostancı Ferroli servisi olarak da müşterilerimizin servisimizi hakkında olan tüm duygu, düşünce ve memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz. Bunun için Bostancı Ferroli servisi olarak sorunun hemen giderilmesine ve sizlere en iyi fiyatı vermeye çalışmaktayız. Bozulan cihazlarınızın onarımını yaptıktan sonra cihazınız için bir yıl süre ile müşterilerimize firma olarak garanti sağlamaktayız ve oluşabilecek herhangi bir problemde sizlere hemen yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Yedek Parça Beklemek Gerekir Mi?

Hayır, hiçbir müşterimiz bozulan cihazın için gerekli olan her türlü yedek parçanın gelmesini beklemek zorunda değildir. Bostancı Ferroli servisi olarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek adına firmamızda Ferroli marka her türlü yedek parça bulunmakta ve ihtiyaç duyulması halinde anında kullanılabilmektedir. Böylelikle yedek parça bekleme gibi bir sorun ile de karşılaşmak zorunda kalmamış olmaktayız.