11 Kasım 2019

Bulgurlu İndesit Servisi

ile regalservisim

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran şirketimiz, servis hizmetlerinde deneyime önem vermektedir. Teknik eğitim alan ve sertifika almaya hak kazanan elemanlarımız, iş tecrübesi konusunda oldukça başarılıdır. İstanbul Bulgurlu İndesit servisi iletişim numaralarımızı kullanarak, servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Servis Arayışınız Sona Erdi

Güvenilir aynı zamanda işinin ustası olan servisimiz, tercih grafiğinin üst basamaklarında yer almaktadır. Güvenilir aynı zamanda fiyat konusunda güncel çözüm sunan servisimizle Bulgurlu İndesit servisi işlemleriniz kısa sürede çözümlenmektedir.

Ekibimizin Ustaları İşinin Uzmanı

Tamir ve bakım işlemlerinde cihazın kullanım dışı kalmasına neden olan acemi ustalar, cihazınızın kullanılmaz hale getirebilir. Bu nedenle ‘iyi bir usta’ arayanlar, müşteri hizmetlerimizi aramalıdır. Firmamızın deneyimli usta ekibiyle, istediğiniz zaman beyaz eşyanızı tamir ettirebilirsiniz. Bulgurlu İndesit servisi sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, Bulgurlu ilçesinin bütün mahallelerine hizmet götürüyoruz. Bulgurlular, sitemizi ziyaret ederek hizmet kalitemizi test edebilir.

Serviscilikte Deneyim ve Tecrübe İle Tanışın

Servis hizmeti dünyasında, çözüm yöntemleri konusunda, firmamızın tercih edilme sebebi şu şekilde sıralanmaktadır:

  1. İşini seven ve kısa sürede servis hizmeti sunan ekibimiz, zamanı iyi kullanmaktadır. Tamir süresi ve bakım süresi bizim için en önemli konudur.
  2. Her zaman güler yüzlü hizmet anlayışını benimsiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.
  3. Bakım ve onarım işlemlerinde sizin onayınızı bekliyoruz. Onayınızdan sonra montaj ve tamirat işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.
  4. Yedek parça montajı, cihaz montajı, bakım ve tamir işlemleri konusunda güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz.

Bu özelliklere sahip servisimizle, yıl boyu aynı performansla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Telefonlarımız hafta boyunca açıktır. Her zaman bizi arayabilirsiniz.

Ustalarımız Gün Boyu Hizmet Sunuyor

Kısa sürede, günün her saatinde hizmet sunmaya devam ediyor. Elemanlarımız, 7/24 servis hizmeti sunarak, hayatımızın bir parçası olan bu cihazları kısa sürede kullanılabilir hale getiriyor. Pazartesi’den Pazar’a kadar ful çalışan elemanlarımız, sizin için uygun zamanlarda hizmet sunuyor. Kısacası, mesai saatimizi siz belirliyorsunuz. Elemanlarımız, hava durumunu ve yol durumunu hesap ederek randevu saati vermektedir.