25 Ocak 2020

Bulgurlu Siemens Servisi

ile regalservisim

Bulgurlu Siemens Servisi

Siemens marka cihazları mı kullanıyorsunuz? Üsküdar ilçesinde yıllardır Siemens cihazlar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Arızalı tüm beyaz eşyalarınız için Bulgurlu Siemens servisi şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Eski yeni tüm Siemens cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bizi arızalı cihazlarınızın aynı gün içinde onarılması için arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Üsküdar’ın en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyoruz.

Siemens Klima Servisi

Siemens klima kullanıcılarına klima ekiplerimiz aynı gün içinde klima bakım, klima montaj ve klima onarım hizmetleri veriyoru. Bulgurlu şubemiz haftanın 7 günü teknik destek sunuyor. Arızalı cihazlarınızın hızlıca onarılması için bizi şimdi arayın. Telefonlara 7/24 bakıyoruz. Klimanızın yıllık bakımını yaptırmak için randevu almanıza gerek yok. Klima bakım ekiplerimiz tüm Siemens klima modelleri için aynı gün içinde klima bakım hizmeti veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm klimalar için gün içinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözüm sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun Siemens klimanızı taşımıyoruz. Yerinde onarım yapıyoruz.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinenizin tüm arızaları için Bulgurlu şubemizi arayabilirsiniz. Çamaşır makinesi onarımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Bölgenin en eski teknik servisi olarak eski yeni tüm Siemens çamaşır makinesi modellerini en hızlı şekilde tamir ediyoruz. Arızalı Siemens çamaşır makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi şimdi arayın. Profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, yürüyen tüm Siemens cihazlar için 1 yıl garantili tamir, bakım hizmetleri veriyoruz.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makineleri teknolojik cihazlardır. Ekranları sayesinde arıza kodunu yansıtır ve hangi bölümde arıza olduğunu söyler. Verdiği hata koduna göre onarım yapmak daha hızlı ve daha kesin çözümler getirir. Bu yüzden Siemens bulaşık makineniz için servis çağırırken ekrandaki hata kodunu paylaşmanız avantajınıza olacaktır. Siemens bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza E24 ve E15 hatalarıdır. Tüm bu arıza kodları hakkında bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için bizi hemen arayın.