27 Ocak 2020

Caddebostan Arçelik Servisi

ile regalservisim

Caddebostan Arçelik Servisi

Bakımı yapılmış bir beyaz eşya tam randımanla çalışır. Mutfakların vazgeçilmez cihazı buz dolapları ve derin dondurucular, belirli aralıklarda bakıma tabi tutulması gerekir. Bazı durumlarda arızalanan ve acil bir şekilde tamir edilmesi gereken bu cihazlar, hayatımıza kolaylık sağlamaktadır. Caddebostan Arçelik servisi için bizi hafta içi her gün arayabilirsiniz.

Buzdolabı Tamir İşlemi

Bu gün insanlar için buzdolabı en önemli ihtiyaçtır. Bu cihazlarda elektrik arızalarının yanı sıra soğutma problemi arızası sıklıkla meydana gelmektedir. Bu cihazların sürekli çalışması, cihazın arızalanmasında önemli rol oynamaktadır. Buzdolabınız arızalandığı zaman hemen bizi arayabilirsiniz. Arıza işlemleri için;

  1. Önce randevu almalısınız,
  2. Cihazın prizini çekmelisiniz,
  3. Randevu işlemleri esnasında en uygun zamanı tercih etmelisiniz.

Randevu işlemlerinde güncel verileri dikkate alan firmamız, istediğiniz zaman dilimi için randevu işlemi gerçekleştirmektedir.

Çamaşır Makinesi Tamir İşlemi

Bu cihazlarda motor arızası ve kart arızası en çok karşılaşılan arızalardır. Program arızası olan cihazlarda kart değişimi yapılmaktadır. Motor arızalı cihazların motoru değiştirilmektedir. Ayrıca tahliye hortumları ve diğer hortumlar da tıkanabilir. Bu gibi durumlarda Caddebostan Arçelik servisi elemanlarımız kısa sürede tamirat yapmaktadır.

Kurutma Makinesi Tamiri

Kart arızasının yanı sıra elektrik arızasının meydana geldiği kurutma makineleri, ekibimizin uzmanlık alanına girmektedir. Kurutma makinesi arızasında bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelerek Caddebostan Arçelik servisi tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Yılın her gününde ekiplerimiz aynı tempo ile servis hizmeti sunmaktadır.

Fırın ve Ocak Tamiri

Börek ve yemek pişirme işlemi için gerekli olan fırınlar ve ocaklar, hayatımızın bir parçasıdır. Fırınlar zaman zaman pişirme problemi meydana getirmektedir. Ocaklarda gaz sistemi ve gaz kaçağı gibi arızalar meydana gelmektedir. Arızalı fırın veya ocak kullanılmamalıdır. Elemanlarımız kısa sürede fırınınızı ve ocağınızı tamir ederek kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

Derin Dondurucu Tamiri

Aylarca yiyeceklerimizi saklayabilen bu dolapların koruma süresi kısalabilir. Yani altı ay yiyecekleri koruyabilen bir derin dondurucu bu süreyi dört aya indirdiyse bakıma ihtiyaç duyuyor demektir. Elemanlarımız bu kategoride gerekli bütün bakım ve onarım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.