30 Temmuz 2019

Caddebostan Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Eski ve yeni bütün buzdolaplarında meydana gelen arızalar için bakım ve onarım hizmeti sunan Caddebostan buzdolabı servisi olarak bütün marka ve modellerde yerinde onarım hizmeti sunmaktayız. Ayrıca sunmuş olduğumuz hizmeti bir yıl garanti süresi içerisine alarak yapmış olduğumuz için kalitesinin arkasında durmaktayız. Caddebostan buzdolabı servisi olarak bu zamanda kadar vermiş olduğumuz bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ile dönmekle birlikte yı zamanda da müşteri referansı olarak geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmaktayız. 

Caddebostan buzdolabı servisi olarak cihazlarda meydana gelen parça bozulmalarına dayalı arızalarda orijinal yedek parça kullanmaktayız. Üstelik bütün markaların orijinal yedek parçalarını bulundurmakla birlikte en eski modelden en yeni modele kadar bütün orijinal yedek parçalara ulaşma yetkisine sahip bir firmayız. Gerçek markalarla anlaşmalı olarak sunmuş olduğumuz bakım ve onarım hizmetinde hangi marka olursa olsun kullanılan yedek parçanın orijinallik belgesini müşterimize göstermekteyiz. 

Caddebostan Buzdolabı Servisi Hangi Arızaları Gidermektedir?

Buzdolabı servisi olarak cihazlarda medyana gelen soğutmama, aşırı buzlanma, su sızdırma, sesli çalışma, koku yapma gibi sorunları yerinde tespit ve onarım ile çözmekteyiz. Bununla birlikte Caddebostan buzdolabı servisi olarak cihazlarda meydana gelen kapa düşmesi, parça kırılması gibi sorunları da orijinal parçalarla değiştirerek kısa süre içerisinde gidermekteyiz. Sorunu gidermeden önce meydana gelen arıza eğer kullanıcı hatasından kaynaklanan bir arıza ise bunu muhakkak müşteriye iletmekteyiz. Çünkü arıza giderildikten sonra müşteri aynı hatayı hala yapmaya devam ederse ürün tekrar arıza yapacaktır. Üstelik her ne kadar yapılan arıza garanti kapsamında olsada kullanıcı hatasından kaynaklı olan hatalar garanti kapsamına girmediği için müşteri yeniden ödeme yapmak zorunda kalacaktır. Tüm bu durumların önüne geçmek için onarım yapan ekip buzdolabının nasıl kullanılması gerektiğine dair bilgilendirme yapar ve ürünün tamir edip yeniden çalıştırarak hizmeti sonlandırır. 

Caddebostan buzdolabı servisi olarak meydana gelen arıza cihazın eskimiş olmasından kaynaklandığı takdirde de bu bilgi müşteriye muhakkak verilir. Ürünün onarımının yapılacağı, onarım yapıldıktan sonra kaç yıl daha kullanılabileceği ve tamir ücretinin ne kadar olduğu bilgisi müşteriye bildirilir.  Bu bilgiler ışığında müşteri hala buzdolabının tamir edilmesini istediği takdirde uzman ekip cihazın onarımını gerçekleştirir. 

Caddebostan Buzdolabı Servisi Ana Merkezde Yapılan Onarımları Kısa Süre İçerisinde Adrese Teslim Eder.

Buzdolabı arızası sorunu yaşayanların en büyük yakınması ana merkeze onarım için giden cihazların çok geç geri gelmesidir. Bu süre içerisinde mağduriyet yaşayan kullanıcılar aynı sıkıntıları Caddebostan buzdolabı servisi ekibinden hizmet aldıkları takdirde yaşamazlar. Bu aşamada cihazda meydana gelen arızayı gidermek için verilen adrese gelen ekip, çıkan sorunun ne  olduğunu ve ücretin ne kadar olduğunu ve teslimat tarihini müşteriye muhakkak bildirir. Üstelik en geç bir hafta içerisinde cihazın tamiratı gerçekleştirilir. Böyle bir durumda müşteri istediği zaman çağrı merkezini arayarak buzdolabı hakkında öğrenmek istediği bilgilere rahatlıkla ulaşabilir.

Caddebostan buzdolabı servisi olarak tamiri gerçekleştirilen ürünü adrese teslim etmeden önce ekibimiz muhakkak verilen adrese telefonla bilgi verir. Böylece müşteri bütün gün buzdolabının gelmesini beklemek zorunda kalmadan sadece verilen saatler aralığında evinde olarak cihazını teslim alabilir.