29 Temmuz 2019

Caddebostan Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Caddebostan Demirdöküm Servisi

Demirdöküm servisi olarak aynı gün içerisinde en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri aynı zamanda müşteri ilişkileri güçlü ve teknik bilgisi zengin ekibimizle birleştirerek sunmaktayız. Böylece Caddebostan Demirdöküm servisi hizmetlerinden faydalanan müşteriler hem aldıkları teknik hizmetten hem de müşteri hizmetlerinden memnun bir şekilde ayrılmaktadır. 

7/24 hizmet anlayışı ile kurmuş olduğumuz çağrı merkezimizde cihazlarınızda meydana gelen arıza kodlarını bildirerek teknik ekip gerektirmeyen sorunları kısa süre içerisinde kendiniz çözebilirsiniz. Caddebostan Demirdöküm servisi olarak sadece evlere bakım ve onarım hizmeti için gelen ekibimiz değil aynı zamanda da çağrı merkezinde görevli olan ekibimizde arıza kodlarına dair teknik eğitim almış bir ekiptir. Bu aşama da zamandan ve paradan tasarruf ederek kısa süre içerisinde sorunu kendiniz halledebilirsiniz. Ancak büyük arıza kodlarında çağrı merkezindeki ekibimizin yönlendirmesi ile güvenlik önlemlerini alabilir ve verilen saatte teknik ekibimizin gelmesini bekleyebilirsiniz. 

Caddebostan Demirdöküm Servisi Olarak Doğalgaz Faturalarının Yüksek Gelmesini Önlemekteyiz.

Özelliklede kış aylarında doğalgaz faturalarının yüksek gelmesinin iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki kombinin ve peteklerinin bakımının ve temizliğinin yapılmaması diğeri ise arızalı kombi ile ısınmaya çalışmaktır. Her iki durumda faturanın yüksek gelmesine neden olur. Ancak Caddebostan Demirdöküm servisi olarak bizden hizmet alan müşterilerimizi kış aylarına girmeden önce arayarak kombilerinin bakım rutinlerini onlara hatırlatmaktayız. Böylece onların istediği gün ve saate kombi ve petek bakımı için giderek doğalgaz faturalarına büyük oranda bir iyileşme gerçekleştirmekteyiz.

Caddebostan Demirdöküm servisi olarak kombilerdeki görülmeyen arızaları da tespit ederek doğalgaz faturasının çok gelmesini önlemekteyiz. Böyle bir durumda cihaz aşırı güç kullanımı yapıyor olabilir. Bu aşamada aşırı güç kullanan parçanın değiştirilmesi ile doğalgaz faturasında ciddi bir düşüş oluşturulmaktadır. 

Caddebostan Demirdöküm Servisi Olarak Orijinal Yedek Parça Kullanmaktayız

Bir firmanın teknik servisinin olduğunun en büyük göstergesi onarım için gelen firmanın orijinal yedek parça kullanmasıdır. Orijinal yedek parça kullanan bir firma ise hem tamir işlemi sonrasında ücretsiz bir yıl garanti verir hem de uzatılmak istenilen garanti süresini cüzi bir ücret karşılığında uzatabilir. Bu aşama da Caddebostan Demirdöküm servisi olarak bütün yedek parçalarımızı orijinal olarak getirtmekte ve kullanmaktayız. Üstelik kullanılan yedek parçalar için onarımı yapılmış olan cihazın üzerine garanti süresini yapıştırmaktayız. 

Demirdöküm cihazlarda meydana gelen arızlar ister en eski Demirdökümlerde meydana gelsin isterse dde en yeni Demirdökümlerde meydana gelsin fark etmez her bir modeldeki orijinal parçalar muhakkak Caddebostan Demirdöküm servisi ekibinde bulunur. Ayrıca arıza bildirimi esnasında arızalı olabilecek olan parça önceden tahmin edilerek ekip aracına yerini alır. Böylece arıza onarımı için gelindiğinde yedek parça için beklemeye gerek kalmadan sorun kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. 

Caddebostan Demirdöküm servisi

 olarak orijinal yedek parçalı arızayı giderdikten sonra müşteriye vermiş olduğumuz fişte muhakkak teknik servis ibaresi bulunur. Böylece müşteri gerçek bir teknik servisten hizmet aldığını bilir. Bundan sonra oluşacak her arızada ücretsiz olarak onarım hizmeti alan müşteri aynı zamanda da bilgilendirmeye tabi tutularak kullanıcı hatalarına bağlı arızaların oluşmasından korunmuş olur.