29 Temmuz 2018

Caddebostan Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan Kadıköy Regal Servisi ofisimizin en eski şubelerinden biri olan Caddebostan Regal Servisi, semt geneline aynı gün içinde destek sunuyor. Regal çamaşır, bulaşık, buzdolabı, klima cihazları için aynı gün içinde onarım desteği sunan şubemizde tecrübeli ve bilgili teknisyenler hizmet vermektedir. Yıllardır Caddebostan ve civarında faaliyet gösteren ofisimiz hem soğutma hem de beyaz eşya alanında hizmet sunuyor. Titiz ve kaliteli bir beyaz eşya servis hizmeti için Caddebostan ofisimizi şimdi arayın. Ofisimiz merkez çağrı merkezine bağlıdır. Bu yüzden dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çünkü çağrı merkezimiz aralıksız olarak hizmet veriyor. Regal servis hizmeti için aradığınızda sizi merkezden karşılıyorlar. Size en yakın servis şubesinin servis durumuna göre en hızlı şekilde teknik servis yönlendiriyorlar. Bozulmayacak bir düzen içine işleyen servis akışı sayesinde tüm arızalarınız size söylendiği zamanda giderilir.

caddebostan regal servisi

caddebostan regal servisi

Yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Garanti, hem değişen parçaya hem onarıma verilir. Bu yüzden değiştirilen parça arızalandığı zaman garantiden direkt olarak yenisi gelir. İlk garanti süresi içinde devam eder. Garantili bir Regal servis hizmeti için bizi hemen arayın. Dilediğiniz zaman servis talep edebilirsiniz. Yaz aylarında sürekli olarak çalışan klimanızın bakımını da yapıyoruz. Regal klima bakımı için bizi hemen arayın. İlaçlı sıvı ile bakım yapılır ve klimanın yarattığı hastalığa yakalanmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Regal buzdolabınızın onarımı için Caddebostan ofisimizden servis talep edebilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız buzdolabı arızasına en hızlı müdahale eden tek servistir. Asla git gel olmaz ve arıza yerinde giderilir. Buzdolabı arızalandığı zaman hızlı müdahale edilmezse bilinmesi gereken iki şey var. Birincisi içindeki tüm yiyeceklerin çöp olması ikincisi buzdolabının kokması. Bu koku çok uzun süre çıkmaz. Bu durumlara düşmemek için Regal buzdolabınızı profesyonellere tamir ettirin. Gözünüz arkada kalmasın. Aynı gün içinde cihazı kullanmaya devam edin.