18 Ekim 2019

Caddebostan Siemens Servisi

ile regalservisim

Caddebostan semt sakinleri için Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri veren firmamız tüm onarımları aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Arızalı Siemens çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı cihazlarınız için bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman tecrübeli teknisyenlerimiz ile eski yeni bütün modellerin onarımlarını yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm teknik arızaları yerinde gideriyoruz. Caddebostan Siemens servisi bölgedeki en eski beyaz eşya servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve 1 yıl garantili Siemens onarım hizmetleri veriyor.

Caddebostan Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Yıllardır bölgede Siemens buzdolabı tamiri yapan firmamız soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, alt bölmesi soğutmayan Siemens buzdolabı modellerini yerinde ve 1 yıl garantili tamir ediyor. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız eski yeni tüm Siemens buzdolabı modellerini tamir edecek bilgi ve beceriye sahiptir. Kusursuz bir buzdolabı onarımı için doğru adrestesiniz. Buzdolabı içindeki yiyecekler bozulmadan en geç 24 saat içinde tamir edilmelidir. Aksi halde yiyecekler çözülmeye ve bozulmaya başlar. Sadece bununla kurtulmanız mümkün olmayabilir. Yiyeceklerin eriyen suları kanaldan aşağı akar ve cihazın içinde uzunca süren bir koku olur. Bu durumlara düşmemek için Siemens buzdolabınız soğutmadığında, alarm verdiğinde hemen Caddebostan Siemens servisi arayarak servis talebinde bulunmalısınız. Şubemizi aradığınızda size aynı gün içinde teknik ekip yönlendirilir, bu sayede cihaza aynı gün içinde müdahale edilir.

Siemens buzdolabı alarm veriyor şikayeti hemen hemen her kullanıcının başına gelmiştir. Öncelikle bilmeniz gereken her alarm bir arıza anlamına gelmez. Siemens buzdolabınızın kapağını uzun süre açık bıraktınız ve alarm vermeye başladı. İçeriye çok fazla sıcak hava girerse bu alarm bir kaç gün devam edebilir. Dolabın içerideki soğukluk derecesi artmış ve motor sürekli çalışmaktan hararet yapmış olabilir. Bu sorun kendiliğinden düzelecektir.

Caddebostan Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Enerji ve su tasarrufu özellikleri ile donatılan Siemens bulaşık makineleriniz temiz yıkama problemi yaşatabilir. Makinelerin tasarruflu olması temiz yıkamalarına engel oluyor. Bu yüzden bunun için için servis çağırıp ısıtma ve fıskiye kontrolü yaptırabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak makine temizleyici ve parlatıcı kullanmanız bu sorunların önüne geçebilir. Aksi halde pek değişen bir şey olmayacaktır. Caddebostan Siemens servisi olarak temiz yıkamayan, su akıtan tüm Siemens bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Siemens bulaşık makinelerinde en sık görülen arızaların diğeri de cihazın musluk işaretinin yanıp sönmesidir. Eğer bu durum ile karşılaşırsanız cihazı defalarca denemeyin. Aksi halde cihaz sürekli su almayı deneyip taşırma yapacaktır. Taşırma çoğu zaman gözle görülmez, alt hazneye su dolar ve cihaz arızaya girer. Bunun üstüne de tekrar denerseniz daha fazla su alır ve seviye yükselir. Yükselen su motora, rezistansa ve switche erişebilir. Bu durumda basit bir arıza daha büyük masraflar açabilir.

Caddebostan Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Siemens kurutma makinenize ortalama iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. Zamanla çamaşır tüyleri ile dolan Siemens kurutma makinelerine kurutma problemi yaşanır. Cihaz normalde çok uzun sürede kurutuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya hiç kurutmuyorsa arızadan önce bakıma ihtiyacı olabilir. Eğer Siemens kurutma makinenizde sepeet işareti yanıp sönüyorsa bekletmeden bakım yaptırmalısınız. Öncesinde tank ve filtreleri kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Siemens kurutma makinesi bakımı için Caddebostan Siemens servisi şubemizi arayarak bakım talebinde bulunabilirsiniz. Kurutma bakımları evde yapılmaz. Atölye ortamında yapılan bakımlar 3 veya 4 iş günü sürebilir.

Yerinde Siemens Teknik Servisi

Arıza ne olursa olsun Caddebostan Siemens servisi olarak tüm arızları yerinde çözüyoruz. Özellikle buzdolabı gibi taşınmada zarar görecek bir cihazı asla taşıma taraftarı değiliz. Arızalı cihazım evimde tamir edilsin diyenlerdenseniz tam olarak doğru yerdesiniz.