14 Haziran 2021

Çakmak Ariston Servisi

ile regalservisim

Çakmak Ariston servisi, Ümraniye ilçesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına servis desteği veriyor. Eski yeni tüm Ariston cihazların onarım, bakım ve montajları için Çakmak şubemizi arayabilirsiniz. Servisimiz haftanın 7 günü destek veriyor. Arızalı cihazların tamamı için bizden destek alabilirsiniz. Sahip olduğumuz teknik ekipman ve yedek parçalar sayesinde arızaların tamamını yerinde çözüyoruz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Üretildiği ülke ile iklimlerimizin aynı olması Ariston buzdolabı modellerini bizde diğer markalara kıyasla bir adım öne taşıyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir teknolojiye sahip olan Ariston buzdolapları için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston dolapların tamiri için Çakmak Ariston servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere yerinde ve kalıcı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Modeli veya arızası ne olursa olsun tüm Ariston bulaşık makineleri için onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston bulaşık makinesi tamiri için Çakmak Ariston servisi hemen arayın. Elinizde bulaşık yıkamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz teknik imkanlar ile her zaman sizlerin yanındayız. Servis olarak onarımların tamamını yerinde yapıyoruz. Motor değişimi, pompa değişimi, ana kart değişimi gibi ağır işlemlerin hepsi yerinde yapılıyor.