6 Temmuz 2019

Cevizli Baymak Servisi

ile regalservisim

Cevizli Baymak Servisi

Baymak firması ülkemizde 1969 yılında kurulmuş olan ve geçmişten günümüze kadar bizlere hizmet vermeye devam eden değerli markalardan bir tanesidir. Baymak marka cihazlar Türkiye’de en çok tercih edilen ve kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin başında yer almaktadır. Baymak cihazların kalitesi ve oldukça kullanışlı olmasından dolayı geçmişten günümüze kadar gelmiş olan en başarılı markalardan bir tanesidir. Her geçen yıl artan Baymak ürün kullanıcı sayısı ile birlikte cihazlarında yer alan teknolojik ürünlerin de sayısı da giderek artmaktadır. Kullanıcıları tarafından genellikle memnun kalınan bir marka olan Baymak her elektronik cihazlarda meydana gelebileceği gibi bu markada da bozulma ya da hata vermesinden dolayı bir Baymak cihazı için servis ihtiyacı olabilmektedir. 

Cevizli Baymak Servisi Kurulmasındaki En Büyük Amaç Nedir?

Kullanıcıların genellikle Baymak servisi bulması kolay olsa da kimi zaman bazı servisler içinde bulundukları yoğunluktan, talebin fazla olmasında ve yetişilememesinden dolayı ya da başka sebeplerden dolayı geç gelebilmekte ve cihazların onarımını geç yapabilmektedir. Bundan dolayı da cihazı için servis bekleyen birçok müşteri mağduriyet yaşayabilmektedir. Bu yüzden bizler de Cevizli Baymak Servisi hizmetini, Cevizli’ de ikamet eden tüm Baymak kullanıcılarına vermekteyiz. Baymak marka her türlü cihazınız ile yaşadığınız en ufak arıza ve sorun için firmamız ile irtibata geçmeniz halinde hızlı bir şekilde Baymak cihazınız ile ilgili yaşanan her türlü sorununuz ile en kısa sürede ilgilenmekte ve olabildiğince hızlı şekilde yaşadığınızı sıkıntıyı gidermekteyiz. Burada bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin cihazı ile yaşamış olduğu sıkıntıyı olabildiğince hızlı çözüme kavuşturmak ve tamirini yapmaktır. Baymak cihazlarınız için her zaman çözüme hazır şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. 

Neden Cevizli Baymak Servisi?

 Cevizli Baymak servisi olarak her türlü Baymak cihazının tamirini hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Bu hizmeti hızlı bir şekilde verebilmemizin en önemli nedenlerinden bir tanesi işimizi ciddiye almamız ve firmamızın tecrübeli ve yeteri kadar bilgi birikime sahip kalifiyeli elemanlar ile çalışmamızdır. İkinci en büyük sebebimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına iş yerimizde tamirat için gerekli her türlü yedek parça ve ürün bulunmaktadır. Tüm bunların yanında müşterilerimizin mağdur olmaması için ve yaptığımız her işin arkasında olduğumuz için bir yıl süre ile onarım sonrası garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında herhangi bir sıkıntı yaşanması halinde müşterimize ücretsiz onarım hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte firmamız sizlere 7 / 24 hizmet verebilmek adına bir çağrı merkezi kurmuştur. Dileyen müşterimiz bu çağrı merkezi yardımı ile bizlerden servis hizmeti talep edebilir veya cihazları ile yaşadıkları her türlü sorun hakkında yardım alabilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak gerekli olan her detayı ve kaliteyi firmamızda bulundurmaya özen göstermekteyiz.

Cevizli Baymak Servisinde Kullanılacak Olan Yedek Parça Siparişi Geç Gelir Mi?

Hayır, servisimizde bu tür sıkıntılar yaşamamaktayız. Çünkü, Baymak marka cihazlarınızın onarımı ve bakımı için en kaliteli ve ihtiyaç duyacağımız tüm yedek parçalar ile ürünler iş yerimizde hazır şekilde bulunmaktadır. İhtiyaç duyulan her malzeme servisimizde bulunmaktadır.