4 Ekim 2018

Cevizli Regal Servisi

ile regalservisim

Cevizli mahallesinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına Regal beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunan firmamız arızaları aynı gün içinde ve yerinde gideriyor. Eski yeni tüm Regal kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili bir Regal servis hizmeti almak için bizi şimdi arayın. Servisimiz sizlere yerinde çözüm üretiyor. Regal cihazlarınızla ilgili tüm arızaları aynı gün içinde gidermek için bizi şimdi arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sektörün en tecrübeli ve bilgili ustaları ile çalışan firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor.

Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Bizi arayarak arızalı cihazınızı kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir hizmeti için bizi şimdi arayın. Servisimiz kusursuz onarım desteği sunarak sizleri yaşadığınız tüm teknik sorunlardan kurtarıyor. Kaliteli bir onarım hizmeti için Cevizli Regal Servis şubemizi hemen şimdi arayın. Kullanmakta olduğunuz Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazların onarımlarını bizi dilediğiniz zaman arayarak yaptırabilirsiniz. Servisimiz tüm arızaları kusursuz bir şekilde gideriyor.

Cevizli Regal Buzdolabı Servisi, buzdolabı tamirinde deneyimli personeli ile tüm Regal buzdolabı arızalarını yerinde gideriyor. Regal buzdolabınız soğutmuyor mu? Cevizli Regal ofisimizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Buzdolabı diğer beyaz eşya cihazlarından farklıdır. Sürekli olarak çalışması gerekir. Bunun bilincinde olan bir firma olarak sizlere acil buzdolabı servis hizmeti sunuyoruz. Kartal Regal servisi bünyesinde hizmet veren şubemiz her zaman yanınızda.

Regal klimanızın tamirini yerinde yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal klima modelleri için 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Servisimiz klima alanında uzman teknisyenleri ile her zaman yanınızda. Evinizde iş yerinizde kullandığınız Regal klimanızın arıza onarımını yaptırmak veya yıllık bakımı için bizi şimdi arayın.