18 Ekim 2019

Cevizli Vestel Servisi

ile regalservisim

Cevizli Vestel servisi, aynı gün içinde ve yerinde Vestel servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Eski yeni tüm Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima ve kombi modelleri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Aynı gün içinde Vestel servis hizmetleri sunan firmamızda tüm onarımlar 1 sene garantilidir. 1 yıl garantili Vestel teknik servis için telefon numaralarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Cevizli Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı arızalarına gün içinde müdahale ediyor ve arızalı Vestel buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Bölgedeki en eski beyaz eşya servisi olarak tüm modellerin onarımlarını en hızlı şekilde yerinde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kadromuz soğutmayan, ses yapan, sigorta attıran, su akıtan, alt kısmı soğutmayan Vestel dolabınızı aynı gün içinde tamir ediyor. Yiyecekler bozulmadan dolabın hızlıca tamiri için Cevizli Vestel servis şubemizi şimdi arayın. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Cevizli Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Vestel bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın temiz yıkamaması ve bulaşıkları buğulu çıkarmasıdır. Bunun en belirgin sebebi cihazın ısıtma yapmamasıdır. Eğer bulaşık makinesi ısıtamaz ise bulaşıklar temiz çıkmaz. Sıcak su ile yıkamadığı sürece ne kadar yıkarsa yıkasın lekeler çıkmaz ve suyun etkisi ile lekeler diğer bulaşıklara da yayılır. Bu tarz arızalar için Cevizli şubemizi arayarak teknik destek almalısınız. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Vestel bulaşık makineniz 1 sene garantilidir. Cevizli Vestel servisi, bölgedeki en eski ve köklü tamir firmalarından biridir ve tüm onarımları yerinde yapar.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya sallanıyorsa bizi hemen arayın. Size aynı gün içinde Vestel servis hizmeti veren firmamız tüm Vestel çamaşır makineleri için 1 yıl garantili çözümler üretiyor. Sallanan Vestel çamaşır makinenizi kesinlikle kullanmaya devam etmemelisiniz. Aksi halde kazan dağılır ve makinenin yarı parası kadar masraf açar. Sallantı arızaları amortisör gibi basit parçalar yüzünden olur ve kolayca ekonomik fiyatlara çözülür.