4 Temmuz 2019

Dragos Klima Servisi

ile regalservisim

Dragos klima servisi olarak bu zamana kadar ki tecrübe ve deneyimlerimize dayanarak klimanız ile ilgili yaşadığınız bütün sorunlar da yanınızdayız. Klimalar bizlere hem yaz hem de kış aylarında yardımcı olan elektronik cihazlardır. Günümüzde klimalara her yerde rastlamak mümkün. Kullanım yoğunluğu oldukça artan klimalar artık evlerimize kadar girmiş halde. Klimaların çalışma mantığına bakacak olursak ortamdaki havada sirkülasyon sağlayan klimalar bizlere isteğimiz doğrultu da ya sıcak ya da soğuk hava sağlamaktadırlar. Havada sirkülasyon etkisi sağladıkları için klimaların içerisinde toz ve bakteriler bulunabiliyor. Bu durum ise hem bizleri hem de klimanın kendisini etkilemiş oluyor. 

Klimalarınızın içerisinde toz ve bakteriler bulunmasından dolayı klimanızı düzenli olarak temizlemeli ve bakımını yaptırmalısınız. Uzmanlara göre klimaların yılda en az 1 kere genel bakıma girmesi gerekiyor. İşte bu noktada da bizler teknik servis imkânı sunuyoruz. Kullandığınız klimalar ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız bizlere ulaşarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için internet sitemizde bulunan numaraları arayabilirsiniz. Dragos klima servisi olarak sizlere her an hizmet verebilmek için günün her saatinde çağrı merkezimizi açık tutuyoruz. Böylece bizleri arayarak klimanızın muhtemel arızası hakkında bilgi alabilir ve teknik servisimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Teknik servis 

Dragos klima servisi olarak sizlere hizmet vermekten her daim mutluluk duymaktayız. Eğer sizlerde klimanız hakkında bir sorun yaşıyor ya da klimanızı bakıma almak istiyorsanız teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Dragos klima servisine ulaştığınız takdirde müşteri temsilcimiz sizin müsait olduğunuz bir gün ve saati belirleyip teknik servis ekibimize bildirecektir. Böylece sizlerde klimanızı servise taşıma zahmetinden kurtularak klimanızı kendi evinizde tamir ettirmekten mutluluk duyacaksınız. Alanında uzman olan teknik servis ekibimiz sizlere yapmış oldukları işten dolayı 1 yıl garanti verecekler. Böylece ekibimizin kaliteli ve güvenilir hizmetine sizlerde şahit olacaksınız. Günümüzde birçok klima markası ve modeli mevcut. Telefonda klimanızın markasını müşteri temsilcimize bildirerek teknik servis ekibimize yardımcı olabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz markası ne olursa olsun her türlü klima tamirini yapabilecek yetkinlikte olup sizlere de güler yüzlü hizmetlerini sağlamış olacaklar.