19 Ağustos 2019

Dudullu Bosch Servisi

ile regalservisim

Dudullu Bosch Servisiyle alakalı hiç bilginiz var mı? Beyaz eşya, klima ve kombi gibi hizmetler sunan Dudullu Bosch Servisi, ürünlerinin satışından sonra da hizmet vermeye devam ediyor.  Herhangi bir sorunda satış yaptığı ürünlerinin arkasında duran mükemmel alt yapısıyla haftanın 7 günü arızalı eşyalarınızı onarmak için hizmette sınır tanımıyor. İstanbul Avrupa Yakasında Ümraniye ilçesine bağlı olan bir semt olan Dudullu da güvenli ve kaliteli bir hizmet bulmak zordur. Yıllar geçse bile yaptığı işlerin arkasında duran çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışan Dudullu Bosch Servisi sizin sayenizde gelişmeye devam ediyor. Evinizde her şey yolunda giderken buzdolabınızın çalışmadığını ve içinde ki onca yiyecek zamanında arıza giderilmediğinde bozulduğunu hayal edin. Ya da çamaşır makineniz arızalandı. Ertesi güne çok önemli bir toplantınız var en sevdiğiniz gömlek olmadan kendinizi hazır hissetmediğinizi ve o gömleğin yıkanmazsa giyilemeyeceğini düşünün. Hissedebileceğiniz tek şey büyük bir üzüntü olur fakat bizimle bu sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay.

Hizmetlerimiz

Dudullu Bosch Servisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi Türkiye’nin dört bir yanına uzan hizmet ağına sahip güvenli ve uzman çalışma kadrosuna sahiplik eden bir firmanın şubesidir. Dudullu Bosch Servisi ailesi sizi uzman kişi ibaresinin bulunduğu özel kıyafetleri ve kimlik kartları ile ziyaret eder. Gün boyunca istediğiniz saatte randevu ayarlayabilir tarih ve zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Cihazınız hakkında bize doğru bilgi verebilmek amacıyla ürünün kodunu bize söylemeniz yeterli. Bu şekilde çağrı merkezimizde ki arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Ayrıca web sitemiz sayesinde bize arızalanan eşyanız hakkında soru sorabilir ve yanıtlarını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Çamaşır makinesi,  Fırın, Bulaşık Makinesi, Klima, kombi gibi toplamda 5 alanda sizlere uzman bir şekilde hizmet vermekteyiz. Tüm bu hizmetlere ulaşmak için web sitemizden veya çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşarak hızlı, garanti kapsamında, güvenli ve kaliteli bir hizmetin kapılarını kendinize açmış olursunuz. Teknik servis küçümsenmesi gereken bir iş değildir sadece profesyonel olan kişiler tarafından doğru bir şekilde gerçekleştirilebilir. Eşyalarınızın problemlerini bizimle çözün.

Neden Biz?

Bosch, ürün ve hizmetlerini yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlıyor. Teknolojiyi hayatımızın kontrolünü eline alsın diye değil ‘’ iyi bir yaşam için teknoloji’’ üretiyor. Dudullu Bosch Servisi olarak amacımız iyi bir yaşam için teknolojide müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek. Bosch demek, çevreci, yaratıcı yenilikçi olmak, rekabetçi firmalara karşı fark yaratmak demektir. Geri dönüşüme önem veren firmamız sayesinde güvenli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şubeyiz. Gereksiz vaatler sadece yaptıkları işlere güvenmeyen firmaların işidir.  Ürettiğimiz teknoloji, doğanın doğal dengesini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Küreselleşen dünyada en çok ihtiyacımız olan şey hayatımızı kolaylaştıracak hizmet ve ürünlerin bizim doğal yaşama alanımızı minimum seviyede etkilemesi.  Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca beyaz eşyalarımıza verdiğimiz garantiler sayesinde sonrasında çıkabilecek herhangi bir arızayı onardıktan sonra bile size garanti veriyoruz Hayatınızda bir fark yaratın Dudullu Bosch Servisine gelin farkı hissedin.