5 Kasım 2018

Dudullu Regal Servisi

ile regalservisim

Dudullu Regal Servisi, uzman teknisyenleri ve donanımlı teknik servis araçları ile tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyor. Profesyonel bir beyaz eşya servis hizmeti almak için Dudullu ofisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ev hanımlarının temizlikteki en büyük yardımcı cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun çamaşır ve bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan veya temiz yıkamayan cihazlarınızın onarımını bizi arayarak yaptırabilirsiniz.

Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise bulaşıkları süzmeden koyduğunuz için cihazın filtreleri ve fıskiyeleri dolmuş olabilir. Tüm bu tespitler ve çözüm için Dudullu Regal ofisimiz aynı gün destek sunuyor. Regal çamaşır makineniz sallanıyor veya aşırı ses yapıyor ise rulman, kazan ve amortisör kontrolü için servisimizden rapor talep edebilirsiniz. Yapılması gereken tüm işlemler yerinde yapılır. Değişen parça ve onarımı yapılan yer 1 sene garantilidir.

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan buzdolabınızın tamirini yerinde yapıyoruz. Soğutma alanında tecrübeli teknisyenlerimiz ile tüm Regal buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Soğutma sektöründe kendini kanıtlamış tecrübeli teknisyenleri ile Dudullu’da faaliyet gösteren firmamız arızası ne olursa olsun Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir edip tekrar kullanabilmenizi sağlıyor.

Regal elektrik süpürgelerinizi evinizden alıyor tamir edip tekrar size getiriyoruz. Süpürge onarımlarımız 1 sene garantilidir. Garantili elektrik süpürgesi tamiri için Dudullu Regal servis firmamızı hemen şimdi arayın. Elektrik süpürgeniz iyi çekmiyor, koku yapıyor veya kablosu toplamıyor ise bizi arayarak acil ve garantili teknik servis hizmeti alabilirsiniz.