2 Ağustos 2019

Erenköy Eca Servisi

ile regalservisim

Erenköy Eca Servisi

Teknolojik gelişmeler hayatlarımıza büyük faydalar sağlıyor. Kimi teknolojik gelişme bizleri dünyanın bir ucundan diğer ucuna saatler içinde götürebiliyor, kimiyse bizlerin rahatlığı için çalışıyor. İnsanlar olarak rahatımıza o kadar düşkünüz ki evimizin her tarafını elektronik cihazlarla donatmış haldeyiz. Bu elektronik cihazlar sayesinde günlük yaşantımızı daha kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Eskiden insan gücüyle hallettiğimiz birçok işimizi, şimdilerde elektronik aletlerin eline bırakmış durumdayız. Bu elektronik aletler bizlerin uzun sürelerde yapabileceği işleri çok kısa sürelerde bizleri yormadan halledebiliyor. Bu şekilde biz de kendimize ve sevdiklerimize çok daha uzun vakitler ayırabiliyoruz. Ancak bazen öyle anlar oluyor tadımız kaçabiliyor. Günlük hayatta kullandığımız eşyalar kısa süreli bile devre dışı kalsa işlerimiz sekteye uğrayabiliyor. Hele ki bu eşya gündelik hayatta çok fazla kullandığımız kombi veya klima gibi bir cihaz olunca çok daha zora girebiliyoruz. Ancak Erenköy bölgesinde ikamet ediyor ve Eca marka cihazınızda bu sorunu yaşıyorsanız dert etmenize gerek yok. Çünkü Erenköy Eca Servisi olarak bu sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Erenköy Eca Teknik Servisi

Erenköy Eca Servisi olarak siz Erenköy halkının teknik destek ihtiyacını dilediğiniz saatte gidermeniz için 7/24 açık çağrı merkezine sahibiz. Bu sayede bizleri dilediğiniz vakitte arayıp bizlerden teknik destek isteyebilirsiniz. Sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için alanında uzman kadromuz büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Yaşadığınız herhangi bir sorunda sizlerin yardımına koşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizlere sağladığımız kaliteli hizmetin karşılığı olarak memnuniyetinizi görmek bizlere yetiyor. Yıllardır Eca Teknik Servisi hizmeti sunduğumuz için bu alandaki tecrübelerimiz tartışma konusu olamaz. Bizler bu tecrübemizi uzman kadromuzla destekleyip sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bunu yaparken de en büyük amaçlarımızdan birisi sizleri memnun edebilmek. Şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini en çok biz önemsiyoruz. Bu sayede Erenköy halkının en fazla tercih ettiği firma olmaktan gurur duyuyoruz. Peki bizi bu kadar özel yapan özelliğimiz ne? Profesyonelliğimiz ve tecrübemiz yanında size sunduğumuz geniş hizmetler sayesinde bu kadar özel olmayı başarabiliyoruz. Gelin bu hizmetleri inceleyelim.

Neden Erenköy Eca Servisi?

Öncelikle Erenköy halkına 7/24 aktif bir çağrı merkezi sunuyoruz. Bu çağrı merkezinden arıza yaşadığınız vakit fark etmeksizin yardım talep edebilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere yardımcı olabilmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Bu sayede sorununuzun çözümüne en kısa sürede ulaşılabilecek. Teknik sorununuzla ilgili olarak öncelikle çağrı merkezimizle konuşursunuz. Uzman çağrı merkezimiz sorununuzun derecesini saptar ve ne tür bir destek gerektirdiğine karar verir. Eğer sizlerin halledebileceği bir teknik problem varsa çağrı merkezi personelimiz sizi yönlendirir ve sorununuzu çözmenizi sağlar. Ancak durum her zaman böyle olmayabilir. Sizlerin çözemeyeceği bir teknik aksaklık varsa çağrı merkezimizdeki personelimiz sizlerden evinizin adresini ve uygun olduğunuz bir tarih ister. Tarih ve saat kararlaştırıldıktan sonra teknik servis ekibimiz randevulaştığınız saatte evinize gelir ve sorununuzun çözümünü sağlar. Sorununuzu çözdükten sonra ise firma olarak size 1 yıllık teknik destek garantisi veriyoruz. Bu şu anlama geliyor. Arızalanan cihazınız onarıldıktan sonra 1 yıl içinde tekrar bozulursa teknik servisimiz bu tamiratı ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.