21 Ağustos 2019

Esatpaşa Bosch Servisi

ile regalservisim

Esatpaşa Bosch servisi, Ataşehir ilçe geneline aynı gün içinde Bosch beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyor. Pratik ve ekonomik Bosch servisi için bizi arayarak aynı gün içinde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve donanımlı Bosch teknik servis araçlarımız ile sorunlara pratik ve yerinde çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Servisimiz kazan değişimi hariç tüm onarımları yerinde yapmaktadır. Buzdolabınız soğutmuyor ise en hızlı şekilde çözüme kavuşmak için Esatpaşa Bosch servisi hemen arayın. 

Bosch çamaşır makinesi sallanıyor, ses yapıyor veya yürüyorsa aynı gün içinde sorunu yerinde gideriyoruz. Fakat Bosch çamaşır makineniz uçak kalkar gibi ses yapıyorsa cihazın atölyeye alınması gerekebilir. Net teşhisi gelen teknisyenler cihazı gördükten sonra koyacaktır. Bosch çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza motor arızasıdır. F43 hata kodu alıyorsanız motor değişmesi gerekebilir. Motor bağlantılarında problem varsa yine bu hata kodunu alabilirsiniz. Bu yüzden teknisyenlerin cihazı incelemesi sorunun en doğru şekilde çözülmesini sağlar.

Bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya temiz yıkamıyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu arızaları yerinde tamir ediyoruz. Bosch bulaşık makinesinde görülen arıza genellikle E15 hata kodudur. Ekranda bu hata kodunu görüyorsanız bizi arayarak rezistans ve motor ölçümü yaptırabilirsiniz. Net teşhis konduktan sonra size ücret bilgisi verilir ve onayınız dahilinde işleme başlanır. Tamiri yapılan Bosch bulaşık makinenize 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Bosch bulaşık makinesi tamiri için Esatpaşa Bosch servisi hemen arayın. Şubemiz garanti formu ile yapılan işlemi güvence altına almaktadır.

Bosch kurutma makineleri yeni teknolojisi sayesinde en az elektrik harcayan kurutma cihazlarıdır. Fakat bu cihazlar kullanıma bağlı olarak ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Kurutmanız arızaya geçiyor veya tam kurutmuyor ise kesinlikle bakım gerekiyor demektir. Kurutma makinesi bakımı yerinde yapılmaz. Cihazın tüm parçaları söküleceği için atölye ortamı şarttır. Evde yapılan bakım değil temizliktir. Detaylı bakım için Esatpaşa Bosch servisi kurutma makinelerinizi aynı gün içinde evinizden alıyor. İşlemleri biten kurutma makineniz testten geçtikten sonra size tekrar teslim edilir. Montajı servise aittir.

Kombi tamirinde deneyimli kombici ustalarımız tüm Bosch modellerin onarımlarını taşımadan yerinde yapıyor. 1 sene garantili Bosch kombi servis için Esatpaşa şubemizi hemen arayın. Özellikle kış aylarında nöbetçi ekipleri ile kesintisiz hizmet veren Esatpaşa şubemiz geç saatlere kadar kombi onarım hizmeti veriyor. Ayrıca düzenli olarak yapılması gereken kombi bakım işlemlerini de ekonomik fiyatlara ve büyük bir titizlikle yapıyor. Bosch kombi periyodik bakımı için Esatpaşa Bosch servis şubemizi arayarak bakım talebinde bulunabilirsiniz. Kombi bakımı ile doğal gaz faturanuzdan tasarruf edebilir, kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Esatpaşa Bosch servisi, Bosch marka klima kullanıcılarına klima ekipleri ile yazın aralıksız hizmet veriyor. Bosch klima arıza onarımı, bakımı ve sökme, takma işlemleri için bizi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski klima servislerinden biri olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor. Servisimiz tüm Bosch klima onarımlarını 1 yıl garantili olarak yapıyor. Garantili klima onarımı için bizi şimdi arayın.

Esatpaşa Bosch, son derece ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Değiştirilen tüm parçalar orijinaldir ve 1 sene garantilidir. Garanti formu ile garantinizi takip edebilir veya bizi arayarak müşteri numaranızdan sorgulama yapabilirsiniz. Servisimiz kesintisiz çağrı merkezi desteği vermektedir. Cihazlarınız ne zaman arızalanırsa arızalansın bizi dilediğiniz zaman arayarak Bosch servis talebinde bulunabilirsiniz.