18 Şubat 2020

Fenerbahçe Regal Servisi

ile regalservisim

Fenerbahçe Regal Servisi

Regal marka ürünler için teknik servis hizmetlerimizi sizlere firmamız güvencesi ile sunuyoruz. Fenerbahçe Regal servisi olarak üst düzeyde teknik destek hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sizlerin çağrı ve talepleriniz doğrultusunda veriyoruz.

Hizmet Sunduğumuz Ürün Çeşitleri

Firmamız güvence ve kalitesi ile beklenti ve ihtiyaçlarınız kapsamında servis işlemlerimizi yürütüyoruz.

Fenerbahçe Regal servisi olarak, Regal markalı;

  • Buzdolabı, Derin Dondurucu, Soğutucu,
  • Bulaşık makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi,
  • Klima, termosifon,
  • Televizyon,
  • Fırın, Ocak, Aspiratör

Ürünleri noktasında teknik servis hizmetlerini devamlı bir şekilde sunuyoruz. Regal markalı bu ürünlerin bakım ve onarım işlerini, montajlarını sağlıyor ve teknik destek ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Etkili ve Hızlı Servis

Firma olarak, çalıştığı konularda uzman olan yetişmiş ve servis noktasında eğitimli teknik kadromuz ile etkili hizmet verebiliyoruz. Onarımdan bakıma, tamirden montaja her konuda etkin, hızlı ve kaliteli çözümlerle, ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Başarılı Çalışma

Fenerbahçe Regal servisi olarak sağladığımız servis hizmetlerinde kusursuz bir sistemle çalışıyor ve bu kapsamda müşteri memnuniyeti esaslı, başarılı çalışma sergiliyoruz. Kesintisiz şekilde sunduğumuz bu hizmetlerde kalite farkımızı da meydana çıkarıyoruz.

Yedek Parça Değişim

Özel servis olmamız nedeniyle onarım ve tamir işlemlerinde parça değişimlerini, orjinal yedek parçalar ile yapıyor ve sizleri gerçek ürün kalitesi ile buluşturuyoruz. Ayrıca teknik servis hizmetlerimizi belirli standartlar dahilinde ve garantili olarak sunuyoruz.