20 Ağustos 2019

Ferhatpaşa Arçelik Servisi

ile regalservisim

Ferhatpaşa Arçelik Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın, kombi ve klima gibi cihazlarınızın onarım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunmakta olup, bölge sakinlerine üstün kalite hizmet vermektedir. Daha önceden yaptığımız işlerden birçok referansımız bulunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti götürmekteyiz. Güvenilir, hızlı ve kaliteli olmak temel ilkelerimizdir. Cihazlarınızın yerinde onarımını sağlarken, sizi büyük bir masraftan kurtarıyoruz. ‘Bozulan makinem tekrar düzelir mi? Acaba yenisini mi alsam?’ gibi sorularınız olması gayet doğaldır. Ancak ekibimiz yıllardır bu işin içinde olup, her türlü beyaz eşya onarımını başarıyla gerçekleştirmekte, sorunlarınızı gelişmiş bir iş aklıyla çözmektedir. Yani paniğe kapılmadan önce hemen bizlere ulaşın, size profesyonel ekibimizle bir an önce yardımcı olalım. Ekibimiz çalışkan, yetkin, tecrübeli ve güler yüzlüdür. Birikim ve deneyim birleşince ortaya harikalar çıkar. Ferhatpaşa Arçelik Servisi ekibi, yılların getirmiş olduğu deneyim ve birikimle cihazınızın sorunlarını tam isabetle doğru teşhis eder ve anında müdahale ile her türlü arızayı giderir.

Ferhatpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi

ferhatpaşa arçelik servisi

Arçelik buzdolabı arızalarının tamamı için tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız arızalara gün içinde çözüm istiyorsanız servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Profesyonel ve titiz bir onarım için doğru yerdesiniz. Yaşadığınız arızaların en kısa sürede ve garantili olarak giderilmesi için Ferhatpaşa Arçelik servisi hemen arayın. Şube olarak onarımları yerinde yapacak ekipman ve donanımlara sahibiz.

Arçelik buzdolabı modellerinde en çok görülen arıza alt bölmenin yani buzdolabı kısmının soğutmamasıdır. Bu durumda ilk olarak evap ve rezistansları kontrol ederiz. Çünkü çoğu modelde alt tarafta soğutma sistemi olmaz, derin dondurucu kısmından hava ile soğuk hava transfer edilir. Arıza tespitini yaptıktan sonra sizin onayınız dahilinde dolabı yerinde tamir ediyor ve garantili onarım yapıyoruz.

Neden Ferhatpaşa Arçelik Servisi?

Ferhatpaşa Arçelik Servisi, beyaz eşya onarımı ile ilgili sorunlarınız için ekonomik ve profesyonel çözümler üretmektedir. Servisimiz, deneyimli ve alanında uzman ekiplerle işbirliği yapmaktadır. Eğitimli teknikerlerimiz makinenizdeki sorunu çok kısa bir süre içinde doğrulukla tespit eder. Arızanın neden kaynaklandığını, nasıl onarım yapılacağını size belirtir. Ve anında müdahalede bulunarak, sorunların bir an önce giderilmesini sağlar. Tüm bunlar sizin için zamandan ve paradan tasarruf demektir. Deneyimli teknikerlerimiz çok hızlı bir şekilde onarım yapar. Beyaz eşyanızı çok kısa bir süre içinde onararak sizin biran önce gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Yerinde onarım siz değerli müşterilerimiz için büyük bir avantajdır. Ferhatpaşa Arçelik Servisi, sizi servis sıralarında bekletmez. Gezici ekipleriyle evinize ya da iş yerinize gelerek sorunu yerinde giderir. Garantili bir servistir. Ferhatpaşa merkezli olmasına rağmen, diğer ilçelere de hizmet sağlar. Daha önceden gerçekleştirdiği işlerden daima olumlu referans almıştır. Büyük bir referans ağı oluşturmuştur. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizinle çalışmak bizim için onurdur.

Ferhatpaşa Arçelik Servisi İletişim

Arçelik, Türkiye halkının büyük bir güven duyduğu ve sıklıkla tercih ettiği markalardan biridir. Ancak bazen hatalı kullanımdan ya da benzer bazı sebeplerden dolayı Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinde de arıza ve bozulmalar ortaya çıkmaktadır. Tam bulaşık makinesinin tuşuna bastınız, baktınız ki çamaşır makinesi çalışmayı durdurdu. Yemek yapmaktan yorgun düşmüş, biraz dinlenmenin hayalini kuruyordunuz. Kendi kendinize ‘Olacak iş mi şimdi?’ dediniz ve bütün moraliniz alt üst oldu. Böyle durumlarda bunları kendinize dert etmenize hiç gerek yok. Unutmayın, biz varız. Ferhatpaşa Arçelik Servisi olarak bunun gibi zor zamanlarınızda daima yanınızdayız. Cihazınız muhtemelen teknik bir sorundan dolayı arıza yaptı ve çalışmayı durdurdu. Hemen bizi arayın, sizlere bir an önce yardımcı olalım. Çağrı merkezimizden yani iletişim bilgilerinde verili olan telefon numarasından bizlere ulaşın ve hemen bir arıza kaydı oluşturun. Size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapalım ve arızanızın giderilmesini sağlayalım. İletişim bilgilerimiz sitede yer almaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için arayın görüşelim.