17 Ocak 2020

Fikirtepe Beko Servisi

ile regalservisim

Fikirtepe Beko Servisi

Hızlanan iş dünyası ve sosyal hayat, her zaman hızlı çözüm seçeneklerine ihtiyaç duymaktadır. Fikirtepe Beko servisi işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden personel ekibimiz, bu konuda güven vermektedir. Firmamız, yıllarca bu meslekte görev yapmış deneyimli elemanlarla çalışmaktadır.

Ekibimiz Her Zaman Görevde

Bozulduğu zaman hayatımızı durma noktasına getiren beyaz eşyalar, en kısa sürede tamir edilmesi gerekir. Acil tamir işlemlerinde uzman firma elemanlarımız, en yakın servis ekibini adresinize yönlendirmektedir. Acil durumlarda adresinize yakın bir servis ekibimiz yoksa, firmamız yeni bir aracı sizin için yola çıkarmaktadır. Firmamız, pratik servis hizmetiyle zamana karşı yarışmaktadır.

Randevu Alırken En Uygun Saati Belirleyin

Servis işlemlerinde randevuyla ilgili bilgileri verirken dikkatli olmalısınız. Yanlış adres veya yanlış telefon bilgisi zaman kaybı meydana getirir. İster iş çıkışı olsun, isterse tatil günlerinizde olsun, Fikirtepe Beko servisi çalışanlarımız randevulu çalışmaktadır. iş yerinizde veya evinizde müsait olduğunuz zamanda servis çözümleri sunan şirketimiz, cihazınızı eski haline getirmektedir. Disiplinli çalışma programına sahip servis elemanlarımız, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Servimizin Farkını Fark Edin

Hızlı, etkili, pratik ve güvenilir Fikirtepe Beko servisi hizmetini bizimle fark edin.

Hizmet kalitemizin özellikleri şu şekildedir:

  1. Sıradan servis hizmetlerinden çok farklı olan servis hizmetimiz, günün her saatinde aynı tempoda devam etmektedir.
  2. Bütün müşterilerimizi memnun etme adına, söz verdiğimiz bütün adreslere zamanında ulaşıyoruz.
  3. Kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirerek, cihazı kullanılabilir bir şekilde teslim ediyoruz.
  4. Tamir işlemleri esnasında yedek parça temin işlemi gerçekleştiriyoruz.

Servis işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına her zaman işin ehli elemanları tercih ediyoruz.

Sertifikalı ve Tecrübeli Elemanlarımız Çözüm Üretiyor

Teknik açıdan çözüm odaklı hareket eden firmamız, istediğiniz zaman kapınıza gelmektedir. Elemanlarımız teorik eğitimi tamamladıktan sonra sertifika almıştır. Sertifikalı ustalarımız, aynı zamanda yılların deneyimine sahiptir. Bu nedenle beyaz eşyanızı güvenle teslim edebilirsiniz. Yeni cihazların tamir işleminde güncel çözüm seçeneklerini bir araya getiren şirketimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.